У Києві проведуть експрес-курси з української мови

У Києві проведуть експрес-курси з української мови

У Києві проведуть експрес-курси з української мови
"BiblioHub" Деснянського району.

У Києві з 18 серпня у "BiblioHub" Деснянського району проводитимуть експрес-курси з української мови. Кожен охочий може долучитися до тренінгів і розвивати навички спілкування. Про це повідомляють у прес-службі Київської міської ради.

"У час війни все більше мешканців прагнуть спілкуватись українською мовою та свідомо підходять до питання виключення російської мови зі щоденного вжитку. Мова це теж зброя у боротьбі з ворогом, яка допомагає боронити кордони незалежного народу та захищає від пропаганди агресора",— каже заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

Під час тренінгів учасники зможуть, зокрема, дізнатись про риторику та техніку мовлення, як правильно розставляти наголоси у словах, а також лексичне значення слів.

Перші тренінги експрес-курсів української мови відбудуться 18 серпня о 16:00 за адресою вул. Бальзака,28, повідомляють у КМДА.

Що відомо

  • У Голосіївському районі запрацював третій у столиці громадський простір Vcentri HUB, де, зокрема, переселенці отримуватимуть безплатні консультації. Це місце для комунікації влади, громади, неурядових організацій та соціально відповідального бізнесу. Він мав відкритися у березні, але завадила війна – кажуть у пресслужбі КМДА.
  • У Києві з 24 червня і щоп’ятниці люди, які через війну змушені були залишити свої домівки, зможуть отримувати безплатну консультацію з різних питань. Зокрема, щодо працевлаштування, юридичну та психологічну допомогу.
  • Фахівці допомагають людям літнього віку опанувати, зокрема основи комп’ютерної грамотності, навчаються як сплатити комунальні послуги за допомогою інтернету та навчаються користуватися додатками на смартфоні ("Дія", "Київ Цифровий", "HELSI").

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 174. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок