Загинули на Донеччині та біля Сум. У Кропивницькому попрощалися з Ярославом Долобаном та Костянтином Крикуном

Загинули на Донеччині та біля Сум. У Кропивницькому попрощалися з Ярославом Долобаном та Костянтином Крикуном

Загинули на Донеччині та біля Сум. У Кропивницькому попрощалися з Ярославом Долобаном та Костянтином Крикуном
Прощання з добровольцями Ярославом Долобаном та Костянтином Крикуном на Алеї Слави у Кропивницькому. Фото: Суспільне Кропивницький

Ярослав Долобан народився і жив у Маріуполі. Костянтин Крикун – у Кропивницькому. Обидва добровольцями стали на захист України. 4 серпня на Алеї Слави Далекосхідного кладовища попрощалися з бійцями, які загинули на війні Росією. Суспільне поспілкувалося з рідними та друзями військових.

З двома бійцями, які загинули на російсько-українській війні, попрощалися у Кропивницькому. Ярослав Долобан народився і жив у Маріуполі. У листопаді 2022го зміг вибратись з окупованого міста і переїхав у Кропивницький. Одразу пішов на військову службу за контрактом, розповіла під час прощання з військовим начальниця управління культури Анна Назарець.

"Пішов служити до лав Збройних сил України за контрактом на посаду гранатометника другого десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти другого батальйону морської піхоти. Матрос Ярослав Долобан загинув 30 липня 2023 року в районі населеного пункту Новоукраїнка Донецької області. Йому було 22 роки".

Боєць Ярослав Долобан з Маріуполя.
Ярослав Долобан у листопаді 2022 року зміг вибратись з окупованого Маріуполя і переїхав у Кропивницький. Фото: Суспільне Кропивницький

Костянтин Крикун народився у Кропивницькому. Попрощатись з ним прийшла вчителька Віра Соколова: "Спортсмен і заядлий патріот-переможець. Він завжди був активний – на річці, плавати, друзі, спорт – це було його основне".

До війни займався підприємництвом, на фронт пішов добровольцем, розповіла донька військового Анастасія Калашнікова: "До початку війни займався з батьком підприємництвом. У 2015 році пішов добровольцем у 46-й окремий батальйон спеціального призначення "Донбас-Україна". 24 лютого, коли почалось російське вторгнення, батько пішов та записався в сили спецоперацій. Він готувався до повномасштабної війни і знав, що вона буде".

Прощання
Костянин Крикун загинув біля міста Суми 29 липня внаслідок ракетного обстрілу російськими військами. Фото: Суспільне Кропивницький

Зі слів доньки, на війні батько був оператором групи вогневої підтримки. Загинув у 44 роки 29 липня біля міста Суми внаслідок травм, отриманих під час ракетного обстрілу російською армією.

Поховали військових на Алеї Слави.

На початок