60 підприємств релокували свій бізнес на територію Хмельницької області

60 підприємств релокували свій бізнес на територію Хмельницької області

60 підприємств релокували свій бізнес на територію Хмельницької області
Фото ілюстративне, Суспільне Хмельницький

З початку повномасштабної війни у рамках державної програми релокації в більш безпечні регіони 60 підприємств перемістили свої виробничі потужності на Хмельниччину. Найбільше підприємств релокувалися з Харкова та Києва, а також Запоріжжя, Дніпра, Краматорська та інших міст Донецької та Луганської областей.

Про це Суспільному розповіли у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Серед релокованих компаній підприємства швейної промисловості, машинобудування, виробники електричного устаткування, деталей для автотранспортних засобів, СІП панелей та домокомплектів, гідравлічного обладнання, підприємства з продажу та ремонту с/г техніки та обладнання, автокранів, спецтехніки та інші.

На сьогодні, за інформацією пресслужби Хмельницької ОВА, 10 підприємств вже повернулися на попереднє місце провадження діяльності, одне – припинило свою діяльність. Проте, 49 підприємств залишилися працювати на території області.

На початок 2023 року близько 20 релокованих суб’єктів господарювання стали на облік в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області, що свідчить про готовність зберегти виробництво і розвивати свій бізнес на Хмельниччині.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок