Багатогодинні черги: у Мінську не можуть проголосувати на виборах президента

Багатогодинні черги: у Мінську не можуть проголосувати на виборах президента

Багатогодинні черги: у Мінську не можуть проголосувати на виборах президента
. AP

У Мінську жителі мікрорайону "Лебединий" не можуть проголосувати на виборах президента, вони змушені стояти у чергах більше чотирьох годин. Про це повідомляє кореспондент білоруської служби "Радіо Свобода", який знаходиться на місці події.

Деякі мешканці району прийшли голосувати о 12 годині. Станом на 17:00 вони не проголосували. У черзі стоїть багато молодих людей.

Мешканці району кажуть, що "стоять на місці", "таких виборів вони не бачили". Вони не вірять, що зможуть проголосувати до 20:00. Жителі району негативно висловлюються про нинішню владу і кажуть, що черги влаштовані спеціально.

На виборчій дільниці знаходиться всього дві кабінки для голосування. Фіранок немає.

Глава ЦВК Білорусі Лідія Єрмошина в ефірі СТВ заявила, що "черги біля виборчих дільниць - результат провокації" і що виборці нібито спеціально займають кабінки для голосування.

Що відомо

  • У Білорусі 9 серпня розпочався основний день голосування на виборах президента, дільниці відкрилися о 8 годині ранку і працюватимуть до 20:00.
  • Станом на 13:00 за місцевим часом білоруська ЦВК оголосила, що вибори президента Білорусі відбулися. Офіційно вже проголосувало 73% виборців.
  • Дружина незареєстрованого кандидата у президенти Білорусі Валерія Цепкала Вероніка виїхала у Москву, де вже проголосувала на виборах.
  • 65-річний Олександр Лукашенко керує країною вже 26 років. Жодні президентські вибори (2001, 2006, 2010, 2015 років), окрім перших (1994 року), не були визнані вільними і справедливими на міжнародному рівні.

Читайте також

Наймасовіші мітинги та викрадення людей. 5 фактів про вибори в Білорусі

На початок