У Сан-Франциско з офісу Twitter після скарг демонтували новий логотип "X"

У Сан-Франциско з офісу Twitter після скарг демонтували новий логотип "X"

Знак Х, Twitter
Частково завершений знак Х над штаб-квартирою компанії Тwitter у Сан-Франциско, 28 липня 2023 рік. Фото: Associated Press

З даху штаб-квартири колишньої компанії Twitter у Сан-Франциско через кілька днів після встановлення прибрали знак "Х", який яскраво світився і миготів, чим викликав невдоволення жителів міста.

Про це повідомляє агентство АР.

Департамент будівельної інспекції Сан-Франциско повідомив у понеділок, що протягом вихідних отримав 24 скарги на недозволену конструкцію. Скарги включали занепокоєння щодо його структурної безпеки та освітлення.

Минулого тижня компанія Ілона Маска змінила назву з Twitter на X. Логотип у вигляді синього птаха з будівлі прибрали. Роботи зі встановлення логотипа тимчасово зупинили через відсутність необхідних дозволів.

Раніше міська влада Сан-Франциско розпочала розслідування щодо гігантського знаку X.

"Для встановлення цієї вивіски необхідна перевірка і схвалення планування. Місто відкриває скаргу і починає розслідування", — зазначив речник Департаменту будівельної інспекції Патрік Хеннан.

Міська влада заявляє, що заміна літер чи символів на будівлях або встановлення вивіски на них вимагає дозволу з міркувань дизайну та безпеки. Дозвіл потрібен, щоб забезпечити "відповідність історичному характеру будівлі" та переконатися, що доповнення надійно прикріплені до вивіски.

Що відомо про купівлю Маском соцмережі Twitter

Маск став власником Twitter наприкінці жовтня, після чого заявив, що компанія витрачає надто багато грошей почав звільняти співробітників. Тим, хто залишився, він запропонував працювати понаднормово, і розмістив в офісі в Сан-Франциско спальні місця. 4 листопада стало відомо, що Маск скоротив штат до 7 500 осіб. Співробітники заявили, що звільнення торкнулися цілих команд.

Згодом Маск заявив, що запроваджує нові правила роботи соцмережі та розморожує деякі раніше заблоковані акаунти. Серед них — акторка і комік Кеті Гріффін, психолог та блогер Джордан Пітерсон, а також сторінка консервативного новинного сайту Babylon Bee. Розглядається й питання розблокування сторінки експрезидента США Дональда Трампа. Маск проводив опитування у себе на сторінці, запитуючи у підписників, чи треба повертати Трампа до соцмережі і майже 52% респондентів висловилися схвально. Однак сам Трамп вирішив не повертися у Twitter.

ЄС може заблокувати Twitter, якщо соцмережа не дотримуватиметься правил ЄС з модерації контенту, включаючи відмову від "довільного" підходу до відновлення заблокованих користувачів, "агресивне" переслідування дезінформації та погодження на "великий незалежний аудит" платформи до наступного року.

12 травня стало відомо, що Маск призначив Лінду Яккаріно на посаду гендиректорки Twitter.

2 липня Маск заявив, що у соцмережі Twitter тимчасово вводяться обмеження для користувачів на перегляд кількості постів за добу.

23 липня Маск оголосив про ребрендинг соціальної мережі і зміну логотипу. "Скоро ми попрощаємось з брендом Twitter і поступово, з усіма пташками", — написав Маск і опублікував майбутній дизайн Twitter — літеру Х на чорному тлі.

На початок