ВАКС залишив Насірова під вартою із можливістю внесення застави — ЦПК

ВАКС залишив Насірова під вартою із можливістю внесення застави — ЦПК

Насіров залишиться під вартою із можливістю внесення застави
. Фото: УНІАН

Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) залишив колишнього голову Державної фіскальної служби Романа Насірова під вартою до 23 серпня із можливістю застави у 261 млн гривень.

Про це повідомляє Центр протидії корупції у Telegram.

Зазначається, що судді задовольнили клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та продовжили Насірову строк тримання під вартою до 23 серпня 2023 року з альтернативою застави в розмірі 261 млн грн. Водночас адвокати ексголови ДФС просили призначити домашній арешт або заставу у 10 млн грн.

"У разі внесення застави, Насіров буде зобовʼязаний дотримуватися низки обов'язків, зокрема, носити електронний браслет, утриматися від спілкування зі свідками та здати всі закордонні паспорти", — йдеться у повідомленні ЦПК.

Що відомо про справу Насірова

У жовтні 2022 року ексочільнику Державної фіскальної служби Роману Насірову, його раднику, а також власнику агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олегу Бахматюку повідомили про підозру у справі про відшкодування ПДВ.

Колишньому голові ДФС Роману Насірову обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 17 грудня 2022 року з альтернативою внесення застави у розмірі 523,2 млн грн.

17 листопада минулого року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовила задовольнити апеляційну скаргу захисту колишнього голови ДФС Романа Насірова. Суд залишив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 523,2 млн грн застави.

8 березня 2023 року Вищий антикорупційний суд заочно арештував власника агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка у справі про надання хабаря ексголові ДФС Насірову та його раднику.

8 травня апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України не задовольнила скарги адвокатів Романа Насірова, залишивши його під вартою.

28 червня апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін запобіжний захід колишньому голові ДФС України Роману Насірову.

На початок