Апеляція ВАКС залишила без змін запобіжний захід Насірову

Апеляція ВАКС залишила без змін запобіжний захід Насірову

Насіров
Фото: УНІАН

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін запобіжний захід колишньому голові ДФС України Роману Насірову.

Про це повідомляє пресслужба суду.

"28 червня 2023 року Апеляційна палата ВАКС розглянула апеляційну скаргу сторони  захисту на ухвалу ВАКС від 1 червня 2023 року про продовження колишньому голові ДФС України строку тримання під вартою з альтернативою внесення понад 261,58 млн грн застави", — йдеться у повідомленні.

За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту, а ухвалу ВАКС – без змін.

1 червня ВАКС ухвалив рішення удвічі зменшити суму застави для колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, який є обвинуваченим у справі про хабарництво на суму у 722 мільйони гривень. За рішенням суду замість встановлених раніше 523 мільйонів гривень Насіров має внести 261 млн грн. Якщо Насіров не внесе заставу, він буде перебувати під вартою щонайменше до 30 липня 2023 року.

Що відомо про справу Насірова

У жовтні 2022 року ексочільнику Державної фіскальної служби Роману Насірову, його раднику, а також власнику агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олегу Бахматюку повідомили про підозру у справі про відшкодування ПДВ.

Колишньому голові ДФС Роману Насірову обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 17 грудня 2022 року з альтернативою внесення застави у розмірі 523,2 млн грн.

17 листопада минулого року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовила задовольнити апеляційну скаргу захисту колишнього голови ДФС Романа Насірова. Суд залишив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 523,2 млн грн застави.

8 березня 2023 року Вищий антикорупційний суд заочно арештував власника агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка у справі про надання хабаря ексголові ДФС Насірову та його раднику.

8 травня апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України не задовольнила скарги адвокатів Романа Насірова, залишивши його під вартою.

На початок