На фронті загинув доброволець з Рівненщини Роман Козирєв

На фронті загинув доброволець з Рівненщини Роман Козирєв

Роман Козирєв Шпанів
Фото: Facebook Шпанівська ТГ\ Колаж: Суспільне Рівне

У війні проти РФ загинув військовий з Рівненщини — Роман Козирєв зі Шпанова. Як повідомив Суспільному сільський голова Микола Столярчук, 30-річний Роман Козирєв загинув на Бахмутському напрямку.

Роман Козирєв після повномасштабного вторгнення РФ повернувся із заробітків за кордоном, долучився до ДФТГДобровольче формування територіальної громади, потім вирішив піти на війну добровольцем.

"Був дуже активний, ще у 2020 році Роман долучився до нашої добровільної пожежної команди і одним з перших реагував на виклики, де ставалася надзвичайна ситуація, потім поїхав на заробітки і міг би лишитися за кордоном, як багато хто, але приїхав, щоб бути тут максимально корисним. Зі слів батька Романа, він загинув на Бахмутському напрямку. Шкода, це хороша, світла людина, дуже велика, непоправна, втрата для громади", — розповів Суспільному голова Шпанівської громади Микола Столярчук.

Тіло загиблого привезуть у Шпанів вночі. Зустрічатимуть його живим коридором від будинку, де жив Роман Козирєв, до Петро-Павлівського храму в селі. 27 липня о 13:00 служитимуть панахиду за загиблим.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок