Адвокатка Лілія Баюш розповіла, як мають працювати заклади після 23-ої години. За коментарем до неї Суспільне звернулося через ситуацію з обшуками в тернопільському приватному клубі.
Нагадаємо, 15 липня поліцейські обшукали приватний клуб Тернополя. Як розповів слідчий Ігор Софіянчук, о 23.30 там були відвідувачі. Власник закладу Тарас Ковальчук сказав, що вважає дії поліцейських неправомірними й готує скарги до прокуратори. Ресторатор, зокрема, прокоментував, що його заклад – це приватний клуб і після 23 години двері були зачиненими.
"Поняття комендантської години визначається законом України про правовий режим воєнного стану, постановою Кабінету міністрів №573, також визначається відповідним розпорядженням голови військової адміністрації області, де чітко зазначено, що всі громадські заклади можуть функціонувати до 23:00 години. Невиконання такої законної вимоги розцінюється як порушення, несе за собою можливість притягнення до адміністративної відповідальності", – сказала адвокатка.
"Якщо говоримо про те, як розцінювати роботу за зачиненими дверима, то, якщо в цей момент здійснювались розрахунки з клієнтами, надавались послуги, на місці були працівники закладу, то, звичайно, це є функціонування закладу, тобто, можна вважати, що він працював".

"Якщо говоримо про конкретний випадок, то, наскільки мені відомо, згідно з ухвалою суду провели обшук і вилучили у клієнтів наркотичні речовини. Звичайно, досудовим розслідуванням будуть встановлювати, чи мають відношення до розповсюдження наркотичних речовин працівники закладу. Це вже буде визначати слідство", – прокоментувала Лілія Баюш.
Читайте також
- У Тернополі поліція збільшила кількість нічних патрулів: у чому причина
- На Тернопільщині затримали організатора та спільника зі збуту зброї
- У Тернополі затримали водія, який втікав від поліцейських
- Майже пів сотні проросійських спільнот у соцмережах заблокували за пів року працівники СБУ Тернопільщини