Обшуки в приватному клубі Тернополя: коментар адвокатки про роботу закладів після 23 години

Обшуки в приватному клубі Тернополя: коментар адвокатки про роботу закладів після 23 години

Ексклюзивно
Обшуки в приватному клубі Тернополя: коментар адвокатки про роботу закладів після 23 години
Фото: Нацполіція області

Адвокатка Лілія Баюш розповіла, як мають працювати заклади після 23-ої години. За коментарем до неї Суспільне звернулося через ситуацію з обшуками в тернопільському приватному клубі.

Нагадаємо, 15 липня поліцейські обшукали приватний клуб Тернополя. Як розповів слідчий Ігор Софіянчук, о 23.30 там були відвідувачі. Власник закладу Тарас Ковальчук сказав, що вважає дії поліцейських неправомірними й готує скарги до прокуратори. Ресторатор, зокрема, прокоментував, що його заклад – це приватний клуб і після 23 години двері були зачиненими.

"Поняття комендантської години визначається законом України про правовий режим воєнного стану, постановою Кабінету міністрів №573, також визначається відповідним розпорядженням голови військової адміністрації області, де чітко зазначено, що всі громадські заклади можуть функціонувати до 23:00 години. Невиконання такої законної вимоги розцінюється як порушення, несе за собою можливість притягнення до адміністративної відповідальності", – сказала адвокатка.

"Якщо говоримо про те, як розцінювати роботу за зачиненими дверима, то, якщо в цей момент здійснювались розрахунки з клієнтами, надавались послуги, на місці були працівники закладу, то, звичайно, це є функціонування закладу, тобто, можна вважати, що він працював".

Лілія Баюш, адвокатка зі Львова
Лілія Баюш, адвокатка. Суспільне Тернопіль

"Якщо говоримо про конкретний випадок, то, наскільки мені відомо, згідно з ухвалою суду провели обшук і вилучили у клієнтів наркотичні речовини. Звичайно, досудовим розслідуванням будуть встановлювати, чи мають відношення до розповсюдження наркотичних речовин працівники закладу. Це вже буде визначати слідство", – прокоментувала Лілія Баюш.

Читайте також

На початок