"Завдяки таким людям ми живемо": у Полтаві попрощалися з бійцем роти спецрозвідки Сергієм Середою

"Завдяки таким людям ми живемо": у Полтаві попрощалися з бійцем роти спецрозвідки Сергієм Середою

Доповнено
Прощання з Сергієм Середою влаштували у Полтаві
Суспільне Полтава

У Полтаві 20 липня попрощалися із солдатом Сергієм Середою, який загинув на Донеччині під час захисту України. 44-річний боєць служив у роті спецрозвідки, повідомив Суспільному начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

Прощання із солдатом Сергієм Середою влаштували біля Свято-Успенського собору ПЦУ. Віддати шану воїнові прийшли родичі, друзі та знайомі. Тітка воїна Ніна Середа Суспільному розповіла:

"Хороший був як син, як чоловік, як батько. Як друг був хорошим. Пішов добровольцем і загинув. Дуже спокійний характер. Мені здається, він ні з ким і не сварився, друзів було багато, хорошою він був людиною".

Сергій Середа з Полтави загинув на війні у Донецькій області
Фотографія Сергія Середи. Суспільне Полтава

Сергій Середа пішов служити за контрактом 1 лютого 2023-го року. Він був водієм-електриком роти спеціальної розвідки, повідомив Суспільному начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

Чоловікові було 44 роки. Він поліг 14 липня під час бойового завдання біля села Кліщіївка на Донеччині.

Із Сергієм Середою прощалися біля Свято-Успенського собору ПЦУ у Полтаві
Прощання із Сергієм Середою влаштували біля Свято-Успенського собору ПЦУ. Суспільне Полтава

Родичка загиблого Надія Мальцова говорить про нього так:

"Нам не віриться, що його немає зовсім. Дуже добра людина була, дуже чесна, дуже лагідний був. Завжди приїде, обніме, поцілує, завжди дружелюбний був".

За словами Надії Мальцової, Сергій Середа жив у Полтаві, у нього лишилися дружина, донька, мама, а також сестра та брат.

Із полтавським воїном Сергієм Середою попрощалися 20 липня 2023
Рідні біля труни Сергія Середи. Суспільне Полтава

Родич воїна Сергій Грибанов Суспільному повідомив:

"Коли було розподілення, він їхав у гарячу точку, він до нас заїжджав, була можливість, то ми трішки поспілкувалися. Дуже важко говорити. Не стало дуже доброї, чемної людини – батька, чоловіка. Вічна пам'ять герою, завдяки таким людям ми живемо всі. Згадується найкраще, що сиділи на рибалці та дивилися тихо на водичку, на поплавок і не думали, що таке колись станеться".

Поховали воїна на кладовищі у селі Розсошенці, що біля обласного центру.

Що відомо про російські обстріли Полтавщини

Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого 2022-го року поцілили по об’єктах у Миргороді.

За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок