У Зарваниці на Тернопільщині завершилася Всеукраїнська проща

У Зарваниці на Тернопільщині завершилася Всеукраїнська проща

У Зарваниці на Тернопільщині завершилася Всеукраїнська проща
Фото: Марійський духовний центр "Зарваниця"

У Марійському духовному центрі села Зарваниця на Тернопільщині завершилася дводенна Всеукраїнська проща. Її учасники молилися за здоров’я українців і перемогу України.

О 9-ій годині розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія. Її очолив Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук.

"Сьогодні особливо хочу обійняти нашою молитвою матерів, батьків, дружин і дітей наших загиблих воїнів. Живіть, живіть далі. Нині ми шануємо наших полеглих захисників, а усім їхнім рідним бажаємо Божого благословення і сили на многії і благії літа. Нехай ті слова Христа "бадьорися, сину і доню", укріплять вас. Також сьогодні ми спільно молилися за нашу владу, державу, наше військо. Ми знаємо, що зараз відбувається особливе напруження на фронті, наші військові звільняють ціною своєї крові кожен клаптик української землі. Хай наша молитва завітає туди, на всі фронти України, нехай підтримає наших воїнів", – сказав Блаженніший Святослав Шевчук.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук. Фото: скріншот з відео на сторінці Святослава Шевчука

Нагадаємо, під час прощі молодь у Зарваниці зустрічалася з головою організаційного комітету Світового Дня Молоді, єпископом-помічником Лісабонським Амеріко Мануєлем Алвесом Агуяром. Він також поблагословив на щасливе паломництво понад 500 молодих українців, які вирушать на Світовий День Молоді в Португалію.

Що відомо про Всеукраїнську прощу до Зарваниці

Всеукраїнська проща до Зарваниці – щорічна проща вірних Української греко-католицької церкви та православних християн, розповів отець Богдан Зінченко. ЇЇ проводять у неділю після Дня апостолів Петра і Павла.

Що відомо про Світовий День Молоді

Світовий День Молоді або Всесвітній День Молоді — це зустріч молоді з усього світу. Це час для спілкування, обміну досвідом, культурою та спільної молитви. СДМ відбудеться у столиці Португалії — Лісабоні з 1 по 6 серпня 2023 року.

Читайте також

На початок