На Кіровоградщині завершився весняний призов: до армії пішли 665 юнаків

На Кіровоградщині завершився весняний призов: до армії пішли 665 юнаків

На Кіровоградщині завершився весняний призов: до армії пішли 665 юнаків
фото: Кіровоградський обласний військовий комісаріат

На Кіровоградщині завершився весняний призов на строкову військову службу. За результатами весняної призовної кампанії 2020 року у Кіровоградській області було призвано 665 юнаків. Про це Суспільному розповіла речниця обласного військкомату Руслана Францішкевич.

345 чоловік відправили до військових частин Збройних Сил України, 230 до Національної гвардії України, 60 юнаків до Державної прикордонної служби України та 30 хлопців до Державної спеціальної служби транспорту.

За словами Руслани Францішкевич, цьогорічна весняна призовна кампанія мала свої особливості – через введення карантинних обмежень проводилась вона не у квітні-травні, а у червні-липні. Також усім призовникам проводилось обов’язкове тестування на наявність вірусу covid-19.

Додає, попри зазначене, усі відправки команд проводились вчасно та у визначеній кількості.

Що відомо

  • У січні Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким тепер до армії призиватимуть не з 20, а з 18 років. У лютому ж Кабінет міністрів видав розпорядження, яке передбачає, що призов громадян України віком 18-19 років має проводитися виключно за їхнім бажанням, підтвердженим в письмовій формі.
  • Міністерство освіти і науки звернулося до Міністерства оборони з проханням відтермінувати весняний призов (травень-липень) на строкову військову службу для випускників шкіл, училищ, коледжів та закладів вищої освіти 2020 року.
  • 15 квітня Кабінет міністрів знову переніс весняний призов на строкову військову службу з квітня-травня на травень-липень.
  • Кабінет міністрів зареєстрував у Верховній раді законопроєкт, яким пропонують відстрочити призов на військову службу для співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій.
На Кіровоградщині завершився весняний призов: до армії пішли 665 юнаків
На Кіровоградщині завершився весняний призов: до армії пішли 665 юнаків. фото: Кіровоградський обласний військовий комісаріат

Читайте також

На початок