Режисерці театру з Харкова, яка переїхала до РФ, анулювали почесну грамоту

Режисерці театру з Харкова, яка переїхала до РФ, анулювали почесну грамоту

Режисерці театру з Харкова, яка переїхала до РФ, анулювали почесну грамоту
Суспільне Харків/Фото: Жанна Богусевич/Facebook

Військова обладміністрація анулювала почесну грамоту режисерці театру Жанні Богусевич з Харкова, яка переїхала до Санкт-Петербурга і заявила про створення студії в РФ.

Про це 14 липня повідомив начальник обладміністрації Олег Синєгубов.

"Ганебно виступати на сценах ворожої РФ, поки харків’яни кожний метр української землі звільняють від окупантів ціною життів. Культурні діячі Харківщини — справжні патріоти, це доводили неодноразово. Попри обстріли, бомбардування росіян і їхнє намагання знищити нашу культуру, Харківська область завжди буде українською", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

Жанна Богусевич працювала режисеркою харківського театру "Время Ч" і на початку повномасштабного вторгнення вона залишалася в місті, про що свідчать її дописи у Facebook.

У квітні 2023 року Богусевич написала, що театр завершує роботу в Харкові.

На своїй сторінці у червні режисерка оголосила й про переїзд до Санкт-Петербурга, зміну назви театру на "Театр Питер" та вітала підписників з Днем Росії. Але згодом вона приховала ці дописи.

Скриншоти почали оприлюднювати в соцмережах колеги Богусевич.

Також на фото з репетицій у Санкт-Петербурзі користувачі соцмереж впізнали актора з Харкова Сергія Лістунова. У 2021 році він отримав почесну грамоту від Харківського міського голови Ігоря Терехова.

Лістунов з Тереховим
Скріншот Sonador Feliz/Facebook

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок