Київрада просить Уряд компенсувати різницю в тарифах комунальним підприємствам

Київрада просить Уряд компенсувати різницю в тарифах комунальним підприємствам

Київрада просить Уряд компенсувати різницю в тарифах комунальним підприємствам
Гривні та квитанції за комунальні послуги. Ілюстативне фото: УНІАН

Міська рада звернулась до Кабінету Міністрів України щодо компенсації різниці в тарифах підприємствам теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Таке звернення підтримали 67 депутатів. Про це повідомляє пресслужба Київської міськради.

Зазначається, що відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021-2022 років держава не виконала взяті на себе зобов’язання. Йдеться про компенсацію різниці в тарифах підприємствам теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

"Це ставить під загрозу підготовку до опалювального сезону на 2023-2024 роки не лише у Києві, а й в межах всієї України. Тому Київська міська рада звертається до Кабінету Міністрів України з закликом вжити невідкладні заходи задля належного соціального захисту мешканців",— каже секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, Київська міськрада готова спільно з парламентарями працювати над розробкою відповідних законопроєктів та нормативно-правових актів, які допоможуть врегулювати питання компенсації різниці в тарифах.

Що відомо про звернення міської влади до Уряду

У березні цього року Асоціація міст України звернулася до Уряду щодо компенсації з держбюджету підприємствам тепло- та водопостачання різниці в тарифах на 36 мільярдів гривень. Саме така заборгованість перед комунальними підприємствами на січень 2023 року.

Київрада звернулася до Кабінету міністрів щодо введення кримінальної відповідальності за недопуск населення та неналежну роботу укриттів. Зміни до законодавства депутати Київради просять винести на розгляд парламенту.

На початок