У Сумах відбувся тенісний турнір ФТУ

У Сумах відбувся тенісний турнір ФТУ Суспільне Суми

У Сумах відбувся тенісний турнір ФТУ 1-2 серпня. Змагалися спортсмени до 14 років.

Участь взяли юнаки та дівчата з Сум, Шостки, Коровинців, Києва, Харкова, Дніпра, Кривого Рогу та Одеси. Приймали їх корти “Тенісної академії”.

“Це другий турнір з черги трьох турнірів у 2020 році, які зустрічають юнаки та дівчата з різних міст України, до 14 років. Зараз розігруються фінальні ігри”, - сказав головний суддя змагання Євген Семененко.

У фіналі юнаків зустрілись Дніпро та Шостка: Максим Щербатов та Степан Гвилава. “У фіналі, сподіваюсь, виграю. Але там завжди складна гра”, - говорить Максим Щербатов.

Степан Гвилава розраховує на перемогу у фіналі: “До цього програв у чвертьфіналі на чемпіонаті України. І до чемпіонату України виграв два турніри першої категорії”. У фінальному матчі сумського турніру перемогу святкував Степан. Він переміг спортсмена з Дніпра у двох сетах – 6:4, 6:2.

“Золото” дівочого турніру у Харків повезла Марина Іюкова. Крім того, у Сумах поза конкурсом розіграли медалі парного розряду. “Золото” здобули сумчани: Софія Гриценко та Катерина Соловій, у дівчат, і Михайло Вардаєв та Богдан Коваленко, у хлопців.

Автор - Олександр Качанов

• Сумські бейсболісти виграли в групі чемпіонату України у Полтаві.
  • Юні сумчани пройшли відбір для участі в чемпіонаті з тенісу в Хорватії.
  • Баскетбольна команда Сумського державного університету взяла "бронзу" у чемпіонаті України.
  • Аматорські команди Сумщини з футболу зіграли чергові матчі.