Аматорські команди Сумщини з футболу зіграли чергові матчі

Аматорські команди Сумщини з футболу зіграли чергові матчі Unsplash

Аматорські команди Сумщини зіграли чергові матчі 29 липня. Матчі відбувалися у Миколаївці, що на Сумщині та в Лебедині на Черкащині

У Миколаївці місцева "Вікторія" та "Олімпія" із Савинців Полтавської області зіграли другий матч фіналу кубку України з футболу серед аматорських команд. Тиждень тому перший матч у Полтаві завершився нічиєю — 1:1. У першому таймі другого матчу голів суперники не забили. На 53-тій хвилині гри рахунок у матчі відкрили гості. Цей гол приніс перемогу і кубок команді Савинців.

Тим часом перенесений матч 15-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів зіграли футбольні клуби “ЛНЗ-Лебедин” (Черкаська область) та “Тростянець”, що на Сумщині. Господарі поля, які йдуть на другому місці у групі "2" чемпіонату, забили тростянчанам чотири голи. Гості не змогли забити жодного. Проте, "Тростянець" залишився на четвертому місці у групи.

Автор - Олександр Качанов

• За два тури до завершення групового етапу турніру у тростянецьких футболістів в активі 33 очка у 20-ти матчах.
  • Лідирує у групі миколаївська "Вікторія", в активі якої 51 очко.