Баскетбольна команда Сумського державного університету взяла "бронзу" у чемпіонаті України Федерація баскетболу України

16 чоловічих та 6 жіночих команд у Кам’янському, що на Дніпропетровщині, розіграли медалі літнього чемпіонату України з баскетболу 3х3. Чоловіча збірна Сумської області – команда "СумДУ" виборола третє місце.

Команда, у складі якої грали Ігор Юркевичус, Ігор Стародуб, Ілля Кабацюра та Сергій Старцев, поступилась команді "Чорновики" (17:21) та виграла у "Прометей-Академія" "Інвастарту" (двічі по 22:9). У чвертьфіналі сумчани перемогли "Профільтех" (21:19), у півфіналі програли "Фантазерам" (16:21). У матчі за "бронзу" здолали команду "Peace Duck" з рахунком 21:9.

Баскетбольна команда Сумського державного університету взяла "бронзу" у чемпіонаті України у Кам'янськомуФедерація баскетболу України

У жінок сумський "СумДУ" поступився баскетбольному клубу "Франківськ" (10:20), "Каліпсо" (8:9), і за додатковими показниками дівчата посіли п’яте місце.

Автор - Олександр Качанов

• У чоловіків чемпіоном турніру стала команда "Чорновики", у складі якої: Дмитро Липовцев, Ілля Нємцу, Максим Нікітін, Михайло Горобченко. На другому місці - "Фантазери" (Анатолій Конєв, Костянтин Анікієнко, Олександр Тищенко, Ярослав Кадигроб).
  • У жінок чемпіонками стали гравчині БК "Франківськ" - Тетяна Юркевичус, Дар’я Тимофеєва, Олена Тетерук, Ксенія Афанасьєва, які у фінальному матчі здолали команду "Устриць на карантині", у складі якої грали Світлана Колібабчук, Ганна Бакал, Наталія Булавітська та Яна Самур.