Змагання відкритого чемпіонату міста з баскетболу 3х3 відбулися у Сумах

Змагання відкритого чемпіонату міста з баскетболу 3х3 відбулися у Сумах Суспільне Суми

Змагання з баскетболу 3х3 відбулися у Сумах 1 та 2 серпня. Спортсмени боролися за медалі Відкритого чемпіонату міста на майданчику в районі вулиці Псільської.

Дівчата змагалися 1 серпня. “Проводилися змагання між дівчатами U20 і U15. Було 10 команд. Перше місце посіла в категорії U20 команда “Defense” і в категорії U15 - команда “П'ятнашки”, говорить головний суддя змагань Ігор Борсук.

2 серпня 22 чоловічі команди з Сум, Шостки, Ромнів та Путивля змагалися за кубок у трьох вікових групах.

Змагання відкритого чемпіонату міста з баскетболу 3х3 відбулися у СумахСуспільне Суми

Олександр Цвєтков - гравець путивльського “Партизану”. Його команда у стартовому матчі турніру “дорослих” зустрілась з сумським «Маршалс» і перемогла з рахунком 13:6.

“Нам попався суперник: хлопці з характером, бойові. Взяли досвідом, десь - тактичною перевагою. Гра нам далась легко”, - розповідає він.

У іншій групі на турнірі стартували сумчани з “Банд-Ери” та “ОО “Лось”. Перемогу з рахунком 11:7 святкували гравці команди “Банд-Ера”. Її гравець - Дмитро Панкратов - налаштований на перемогу у турнірі.

“Перша гра нормально минула. Добре побігали, багато хлопців прийшли. Давно чекали турніру цього: не проводили нічого. Розраховуємо на перемогу звичайно. Обов'язково”, зазначив він.

У підсумку ці дві команди зустрілись у фіналі. Перемогу в овертаймі з рахунком 11:10 здобули гравці команди “Банд-Ера”, а Дмитро Панкратов, який дальнім кидком приніс своїй команді перемогу, визнаний найкращим гравцем турніру.

“Золото” серед команд U-15 здобув путивльський “Партизан”. Найкращим гравцем турніру у цій віковій групі став Артем Шевцов. Серед команд у категорії U-20 чемпіонами стали сумчани з команди «BallUp». Іван Нестеренко з команди переможців став найкращим гравцем у цій віковій категорії.

Автор - Олександр Качанов

• Сумські бейсболісти виграли в групі чемпіонату України у Полтаві.
  • Юні сумчани пройшли відбір для участі в чемпіонаті з тенісу в Хорватії.
  • Баскетбольна команда Сумського державного університету взяла "бронзу" у чемпіонаті України.
  • Аматорські команди Сумщини з футболу зіграли чергові матчі.