У вересні в Чернівцях відбудеться ХІV поетичний фестиваль Meridian Czernowitz

У вересні в Чернівцях відбудеться ХІV поетичний фестиваль Meridian Czernowitz

У вересні в Чернівцях відбудеться ХІV поетичний фестиваль Meridian Czernowitz
Чернівецький національний університет імені Федьковича. Джерело: Марія Пайлик/Суспільне Чернівці

Організатори оголосили дати проведення Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz. У 2023 році події відбуватимуться з 8 до 10 вересня.

Цьогоріч фестиваль пройде уже вчотирнадцяте. Окрім традиційних літературних подій, організатори анонсують дегустації вина.

Також у Чернівцях відбудеться одна з найперших презентацій нової книжки Сергія Жадана "Скрипниківка", над якою працює видавництво Meridian Czernowitz. 10 липня на неї відкрили передзамовленняПередзамовлення — можливість придбати книжку до того, як наклад буде надруковано, зазвичай за зменшеною ціною..

фестиваль меридіан
Постер до фестивалю. Фото: Meridian Czernowitz/Facebook

"Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz — дійство, побудоване на фундаменті культурної спадщини Чернівців, продукт генної та історичної пам’яті його мешканців. Метою фестивалю є повернення Чернівців на культурну мапу Європи й розвиток діалогу між сучасними українськими поетами та їх закордонними колегами", — повідомляють організатори на офіційному сайті проєкту.

У 2023 році організатори також брали участь у Лейпцизькому книжковому ярмарку зі стендом та літературно-дискусійними подіями.

ХІІІ Meridian Czernowitz відбувся 2–4 вересня 2022 року.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок