У Полтаві волонтери розширюють притулок для тварин: яку допомогу збирають

У Полтаві волонтери розширюють притулок для тварин: яку допомогу збирають

Цуценята
Притулок для тварин у Полтаві. Фото: Суспільне Полтава

Полтавські волонтери, які доглядають майже 200 безпритульних тварин, розширюють для них притулок. Планують, зокрема, добудувати вольєри та залити територію бетоном. Про це Суспільному розповіла волонтерка Олена Мирополець. За її словами, більшість грошей, які дають благодійники, іде на лікування тварин, а на будівництво та облаштування умов – те, що залишається.

Що відомо про притулок для тварин у Полтаві

У будиночку на території приватного притулку у Полтаві окрім будиночка для котів, є вольєри для хворих собак. Решта псів за окремим парканом. Приватний притулок у Полтаві будують третій рік, розповів Андрій Драган.

У Полтаві волонтери розширюють притулок для тварин
Волонтерка з тваринами. Фото: Суспільне Полтава

"Здебільшого телефонують люди, що когось викинули або збила машина. І після лікарні ми їх забираємо до себе, тому що, як правило, у них немає господарів. Зараз, під час війни, ми тісно співпрацюємо з нашими ЗСУ, хлопці на ротацію привозять дуже багато тварин. Деякі тварини привезені були з Херсону після катастрофи на Каховській ГЕС, і зараз вони проживають з нами", — говорить волонтерка Олена Мирополець.

Волонтери розширюють притулок для тварин
У Полтаві волонтери розширюють притулок для тварин. Фото: Суспільне Полтава

"Торік був маленький притулочок у нас. Цього року ми що зробили: продовжили паркан трохи. Що ми плануємо: нам би забетонувати його (територію – ред.) . Доробити вольєри і ще ряд вольєрів зробити. Там (за парканом – ред.) буде літній вигул для собак, а тут (у вольєрах – ред.) будуть хворі собачки", — говорить волонтер Андрій Драган.

Яку допомогу надають у притулку

Волонтери годують і лікують тварин, а ще будують притулок власним коштом, а також за рахунок внесків до благодійного фонду. Територію за рік розширили майже втричі, каже Олена.

У Полтаві в притулку живуть тварини
У Полтаві в притулку проживають коти. Фото: Суспільне Полтава

"Перш за все, ми лікуємо тварин, а потім все, що залишилося, витрачаємо на притулок. Територія нам дозволяє, але, на жаль, фінанси не дозволяють побудуватися. Кожен може допомогти в міру своїх можливостей. Ми приймаємо все. Це можуть бути і будівельні матеріали, бетонна суміш, цемент, щебінь, пісок, квадратна труба для вольєрів, арматура різна", говорить волонтерка Олена Мирополець.

У Полтаві волонтери будують притулок для тварин
У Полтаві волонтери облаштовують притулок для тварин. Фото: Суспільне Полтава

Як розповіла Олена Мирополець, нині під опікою волонтерів 137 собак, 16 цуценят, 13 котів, а також понад десяток кошенят.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter| YouTube| Facebook

На початок