Збитки майже на 2 млн грн: заступника директора "Київавтодору" підозрюють у службовій недбалості

Збитки майже на 2 млн грн: заступника директора "Київавтодору" підозрюють у службовій недбалості

Київська міська прокуратура
Київська міська прокуратура. Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Ексдиректору комунального підприємства "Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів Печерського району м. Києва", який нині є заступником директора КП "Київавтодор", підозрюють у службовій недбалості. Правоохоронці перевіряють витрату бюджетних коштів при закупівлі дорожнього обладнання.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За матеріалами слідства, між столичним комунальним підприємством і товариством був укладений договір на постачання дорожнього обладнання, а саме обмежувальних стаціонарних стовпчиків з нержавіючої сталі.

Однак, технічні та якісні характеристики вказаного обладнання не відповідали чинним нормам ДСТУ, зокрема, параметрам висоти.

Тільки у Печерському районі дорожники закупили і встановили понад 2 тис обмежувальних стовпчиків, нижчих за норми ДСТУ. Їх висота мала бути 0,75 м - 1,10 м, а закупили півметрові.

Через службову недбалість з боку ексдиректора КП територіальній громаді Києва завдано збитків на суму майже 2 млн гривень.

Посадовцю повідомили про підозру за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). У разі доведення вини йому загрожує від двох до п'яти років ув'язнення.

Збитки майже на 2 млн грн: заступника директора "Київавтодору" підозрюють у службовій недбалості
Вручення підозри посадовцю "Київавтодору" за фактом службової недбалості. Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Нині вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.

Що відомо про викриття службових зловживань та недбалості у Києві

Київська прокуратура скерувала до суду звинувачення стосовно керівника столичного підприємства. Його підозрюють у привласненні 12,6 мільйонів гривень бюджетних коштів під час постачання паливно-мастильних матеріалів на потреби Міноборони.

У Києві суд відсторонив від посади начальника Управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської райдержадміністрації. Правоохоронці підозрюють посадовця у розтраті 800 тисяч гривень бюджетних коштів, які виділялися на капітальний ремонт найпростішого укриття

Керівника Департаменту "Київводоканалу" та керівника підрядної організації підозрюють у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі насосів. За даними правоохоронців, сума збитків становить 1,7 млн гривень.

Столичний бюджет отримав збитки на понад 4 млн грн під час капітального ремонту футбольного поля в Дарницькому районі. Керівництво дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) уклало договір з підрядником для такого капремонту. На нього виділили 8 млн грн зі столичного бюджету.

Поліція перевіряє можливе розкрадання грошей, які були виділені на ремонт укриттів у столиці.

Прокуратура Києва повідомила про підозру начальниці Управління освіти РДА столиці. Її звинувачують у привласненні бюджетних коштів. Вона закупила 17 генераторів за завищеною ціною.

На початок