На війні з РФ загинули п'ятеро бійців з громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули п'ятеро бійців з громад Кіровоградщини

Доповнено
На війні з РФ загинули п'ятеро бійців з громад Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Рф загинули військові з Олександрійської, Піщанобрідської, Олександрівської, Новоукраїнської та Гайворонської громад Кіровоградської області. За інформацією голів громад, з двома попрощалися 2 липня, з двома прощатимуться 3 липня, про прощання з бійцем з Новоукраїнської громади повідомлять додатково.

29 червня внаслідок артилерійського обстрілу на території Сєвєродонецького району Луганської області загинув 33-річний житель селища Олександрійське Олександрійської громади Олександрійського району Олександр Скорик. Про це написав голова громади Сергій Кузьменко. За його інформацією, боєць народився і жив у Олександрійському. Закінчив місцеву школу №12 та професійно-технічне училище №7, працював зварювальником. Мобілізували його у березні 2023 року. Прощатимуться із загиблим 3 липня біля будинку культури селища Олександрійське. У нього залишились дружина, двоє синів, батьки й сестра.

втрати Кіровоградщини 3 липня
Олександр Скорик. Фото: Facebook Сергія Кузьменка

2 липня у селі Любомирка Піщанобрідської громади Новоукраїнського району попрощалися із 49-річним Василем Войтою. Про це написала головна спеціалістка відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Піщанобрідської сільради Ольга Сніжкова. За її інформацією, боєць загинув 29 червня.

втрати Кіровоградщини 3 липня
Василь Войта. Фото: Facebook Ольги Сніжкової

2 липня у селі Голикове Олександрівської громади Кропивницького району попрощалися із загиблим на війні з РФ 22-річним Миколою Засядьком, який служив у групі інженерного забезпечення механізованої бригади. Це інформація від голови громади Олександра Безпечного. Боєць народився 6 березня 2001 року в Голиковому, закінчив місцеву школу, у професійно-технічному училищі отримав освіту водія-механізатора. З 2020 року служив за контрактом, загинув 28 червня.

втрати Кіровоградщини 3 липня
Микола Засядько. Фото: Facebook Олександрівської селищної ради

Голова Новоукраїнської громади Олександр Корінний написав про загибель на війні з РФ Сергія Карпова. Попрощаються з бійцем 4 липня в Новоукраїнці, поховають його на місцевій Алеї Героїв.

втрати Кіровоградщини 3 липня
Сергій Карпов. Фото: Facebook Олександра Корінного

3 липня у селі Тирлівка Гайворонської громади Голованівського району попрощалися з 28-річним стрільцем-снайпером парашутно-десантного батальйону Михайлом Мурашем. Це інформація від голови громади Романа Волуйка. Боєць народився народився 16 листопада 1994 року в селі Червоне (нині Гайворонська громада – ред.). Протягом 2001-2010 років навчався у тамтешній школі, з 2010-го по 2013-й навчався у Гайворонському професійному аграрному ліцеї, працював за кордоном. 2015 року одружився у селі Тирлівка, виховував доньку. На фронт пішов добровольцем 10 жовтня 2022 року, служив водієм-механіком та оператором-навідником. Загинув 14 квітня 2023 року біля села Червонопопівка на Луганщині.

втрати Кіровоградщини 3 липня
Михайло Мураш. Фото: Facebook Гайворонської міської ради

На початок