У Києві закупили очищувачі повітря для укриття за понад 1 млн гривень

У Києві закупили очищувачі повітря для укриття за понад 1 млн гривень

У Києві закупили очищувачі повітря для укриття за понад 1 млн гривень
Фото: КМВА / Telegram

Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації закупили вентиляційні прилади (очищувачі повітря) для укриттів на 1,6 млн гривень. Про це стало відомо із системи закупівель Prozorro.

За 1,6 млн гривень департамент освіти закупив 50 очищувачів повітря. Їх мали доставити за трьома адресами серед яких Управляння освіти Дніпровської РДА та інклюзивно-ресурсний центр №4.

До того ж це Управління освіти закупило понад 300 барабанів для дітей майже на 900 тисяч гривень. Музичні інструменти призначені для психологічного розвантаження дітей в укриттях під час повітряних тривог.

Що відомо про перевірки укриттів у Києві

За дорученням Президента Володимира Зеленського 3-го червня стартувала комісія щодо перевірки укриттів у столиці. Вона оцінювала доступність та базові параметри.

Спеціальна комісія щодо перевірки стану і доступності укриттів Києва 10 червня закінчила перевірку всіх 4655 сховищ. За підрахунками, 15% укриттів придатні без зауважень, повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Водночас перевірка засвідчила, що понад третина укриттів у Києві непридатні для використання, вільний доступ мають 2/3 сховищ.

Мапа укриттів є в додатку "Київ Цифровий". Розробники додали нову функцію: у застосунку можна поскаржитись не лише на недоступні укриття, а й на їх незадовільний стан.

У Київській міській прокуратурі повідомили, що правоохоронці розслідують можливе розкрадання грошей, які були виділені на ремонт укриттів у столиці.

На початок