Завод "Кримський титан" перебуває під особливим контролем окупантів — партизани

Завод "Кримський титан" перебуває під особливим контролем окупантів — партизани

Крим, Армянськ, хімічний завод "Кримський Титан"
ТОТ Крим, Армянськ, хімічний завод "Кримський Титан", 2017 рік Фото: Херсонська ОВА/сайт

У Криму завод “Кримський титан” у Армянську перебуває під особливим контролем окупантів. Про це повідомляє партизанський рух “Атеш”.

Загалом, за даними партизанів, ситуація в місті напружена. Армянськ наповнений силами окупантів, величезна кількість агентури ФСБ буквально у всіх установах. Поліцаї районного відділу перебувають у режимі посилення.

“Місто в червоній зоні ризику, можливості самостійного розмінування "Титану" зараз немає. Завод перебуває під особливим режимом контролю у військових. Впровадження додаткових агентів на завод сильно ускладнене. Доводиться проходити ретельні перевірки”, — йдеться у повідомленні.

Крім того, по селах є багато квартирантів офіцерів, зокрема в Долині та Воїнці. Ремонт Чонгарського мосту продовжують. Зокрема, на місце приїжджав так званий "тво губернатора Херсонської області" Володимир Сальдо.

“Перебувають під охороною з ПВК "Конвой". Судячи з усього Сальдо зараз у Криму", — зазначили партизани.

Раніше секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що “Кримський титан” і Запорізька АЕС — основні об’єкти, де РФ може завдати удару, однак це не зупинить процес звільнення України.

Як повідомлялося, росіяни завезли на територію хімічного заводу "Кримський титан" вибухівку і мінують територію.

На початок