Списання коштів: що відомо про причини зняття грошей з карток тернополян за проїзд у транспорті

Списання коштів: що відомо про причини зняття грошей з карток тернополян за проїзд у транспорті

Списання коштів: що відомо про причини зняття грошей з карток тернополян за проїзд у транспорті
Громадський транспорт. Фото: Суспільне Тернопіль

У Тернополі окремі валідатори списують кошти за проїзд із затримкою. За останні місяці у міських тролейбусах та автобусах КП "Тернопільелектротранс" встановили 100 стаціонарних валідаторів та тривають технічні роботи з їх налаштування. Про це повідомили на порталі Тернополянина.

"Саме через запуск оновленої системи до нових валідаторів відбулась затримка з списанням коштів, через яку гроші із карток користувачів громадським транспортом списуються не як раніше (впродовж дня чи двох), а за весь період від часу встановлення нових пристроїв. Тобто за один день могло прийти списання за всі поїздки впродовж місяця. Така ситуація виникла вчора, коли тернополянам прийшли списання за попередній період. Пасажирам не варто хвилюватися, зайві кошти із карток не знімаються. Дане обладнання і система списання коштів з банківських карт сертифікована PCI DSS, а відповідність даному стандарту виключає повторне списання коштів", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 27 червня, тернополяни повідомляли про зняття коштів із банківських карток. Кореспонденти Суспільного поспілкувалися з тернополянкою Ольгою, яка повідомила, що їй більше 10 разів зняли гроші за проїзд з банківської картки.

"Сьогодні зранку знову зняло. Але потім банк вже автоматично почав відхиляти ці платежі. Можливо, полагодили систему. Чого чекати далі – не знаю. Але знаю, що більше розраховуватися банківською карткою не буду ніколи".

Якщо у вас виникають сумніви щодо списань за оплату проїзду, то ви можете звернутися у ТОВ "Системний зв’язок" за адресою вулиця Чорновола, 1 (другий поверх).

На початок