У КМДА відреагували на підозру за неякісний асфальт: "Роботи ще не завершені"

У КМДА відреагували на підозру за неякісний асфальт: "Роботи ще не завершені"

Доповнено
У КМДА відреагували на підозру за неякісний асфальт: "Роботи ще не завершені"
Фото: Київська міська прокуратура

У КМДА вважають "незрозумілими" висновки правоохоронців стосовно неякісного виконання робіт у Дарницькому районі, оскільки ремонт ще не завершився.

Про це повідомили у пресслужбі.

23 червня директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко отримав підозру за розтрату бюджетних коштів під час будівництва водопроводу для житлових будинків та дитячо-юнацької спортивної школи "АТЛЕТ" на вулиці Зрошувальній.

У КМДА зазначають, що наразі виконані всі необхідні інженерні роботи за проєктом, завдяки чому місцеві жителі забезпечені водопостачанням. Однак роботи з благоустрою та асфальтування ще тривають, тому виконавцю поки не перерахували кошти за них.

"Тим незрозумілішими є висновки слідства щодо неякісного виконання робіт, які ще досі не завершені. Більше того, вказана підозра не містить фактичної наявності завданої шкоди, а експертиза проведена без належного дослідження проєктної документації, наочного огляду об'єкта тощо", — йдеться в повідомленні.

У КМДА додали, що Департамент співпрацює зі слідством, проте такі дії "перешкоджають нормальній роботі столичної влади" та завершенню будівельних робіт.

Натомість у прокуратурі назвали подібні заяви столичної влади "маніпулятивними". Адже завдані збитки підтверджуються проведеними експертизами та висновками залучених експертів.

"Офіційний сайт КМДА повідомляє, що роботи з благоустрою та асфальтування тривають. Це виглядає дивно, оскільки акти виконаних робіт, про які йдеться у повідомленні про підозру, підписані. Бюджетні кошти перераховані Департаментом в повному обсязі ще у грудні 2022 року", — зазначили в прокуратурі.

Що відомо про інші підозри посадовцям КМДА

20 червня слідчі Нацполіції вручили директору Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роману Ткачуку підозру у неналежному виконанні службових обов'язків. У прокуратурі пояснили, що йдеться про питання фонду захисних споруд Києва і розслідування випадку загибелі людей біля укриття в Деснянському районі.

Згодом Ткачук отримав другу підозру за розтрату 1,8 мільйона бюджетних коштів. У КМДА звинувачення відкидають.

На початок