Витратив на тротуар 1 млн гривень. Прокуратура викрила посадовця КМДА

Витратив на тротуар 1 млн гривень. Прокуратура викрила посадовця КМДА

Витратив на тротуар 1 млн гривень. Прокуратура викрила посадовця КМДА
Гроші. Фото: Уніан (ілюстративне)

Київська прокуратура повідомила про підозру у розтраті близько 1 мільйона гривень бюджетних коштів директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитру Науменку. Про це повідомила пресслужба відомства.

Слідство встановило, що службові особи Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА забезпечили підконтрольному товариству перемогу у тендері на будівництво водопроводу для підключення житлових будинків, розташованих на вулиці Зрошувальній, а також дитячо-юнацької спортивної школи "АТЛЕТ".

Зазначається, що згідно укладеного договору підрядник також мав виконати роботи з відновлення тротуарів та автодороги на цій же вулиці після підключення водогону.

"Підозрюваний, розуміючи, що роботи з відновлення тротуарів та автодороги не виконані в повному обсязі, підписав офіційні документи, які стали підставою для перерахування товариству бюджетних коштів",— йдеться у повідомленні.

За висновком експертизи, вартість невиконаних робіт становить близько 1 млн гривень.

За 5 ст. 191Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем Кримінального кодексу України підозрюваному загрожує до дванадцяти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Що відомо про інші підозри посадовцям КМДА

20 червня слідчі Нацполіції вручили директору Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роману Ткачуку підозру у неналежному виконанні службових обов'язків. У прокуратурі пояснили, що йдеться про питання фонду захисних споруд Києва і розслідування випадку загибелі людей біля укриття в Деснянському районі.

Згодом Ткачук отримав другу підозру за розтрату 1,8 мільйона бюджетних коштів. У КМДА звинувачення відкидають.

На початок