На війні з РФ загинули двоє бійців з громад Кропивницького району

На війні з РФ загинули двоє бійців з громад Кропивницького району

На війні з РФ загинули двоє бійців з громад Кропивницького району
Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з РФ загинули Іван Герасимовський з Богданівки та Родіон Колодей з Новоградівки Кропивницького району Кіровоградської області. Перший загинув у травні 2023 року, другий вважався зниклим безвісти з серпня 2022 року.

21 червня у селі Богданівка Суботцівської громади Кропивницького району прощатимуться з 22-річним Іваном Герасимовським. Це інформація від керівниці Богданівського будинку культури Оксани Краснюк. Боєць народився 5 вересня 2000 року в Богданівці, закінчив місцеву школу №2 й професійний ліцей №12 у Знам’янці, отримавши професію помічника машиніста. Строкову службу проходив у десантних військах, з червня 2021 року служив за контрактом. 20 травня повідомили про те, що він не повернувся з бойового завдання, 23 травня повідомили про загибель.

втрати кіровоградщини 20 червня 2023 року
Іван Герасимовський. Фото: Facebook Оксани Краснюк

На війні з РФ загинув 27-річний сапер інженерно-саперного відділення Родіон Колодей із села Новоградівка Кетрисанівської громади Кропивницького району. За інформацією голови громади Віктора Поліщука, боєць народився 26 серпня 1995 року у Новоградівці, навчався в училищі в обласному центрі, де здобув професію електрозварювальника. З 14 жовтня 2013 року служив у лавах Збройних сил України, за контрактом служив з 3 квітня 2019 року. Воював на півдні України, з серпня 2022 року вважався зниклим безвісти. Загинув 29 серпня 2022 року поблизу селища Степова Долина на Миколаївщині. У нього залишились мама, вітчим, брат і сестра.

втрати кіровоградщини 20 червня 2023 року
Родіон Колодей. Фото: Facebook Кетрисанівської сільради

На початок