Втрати Волині: підтвердили загибель ще п'ятьох військових

Втрати Волині: підтвердили загибель ще п'ятьох військових

20 червня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще п'ятеро бійців з Волині: Олексій Кашуба, Сергій Заріцький, Микола Гарджала, Геннадій Лукашук і Сергій Ніверський.

Сергій Заріцький

Як повідомили у Горохівській громаді, 17 червня у боях за Україну загинув військовослужбовець із села Скобелка Сергій Заріцький. Полеглому бійцю було 46 років.

Втрати Волині: підтвердили загибель ще п'ятьох військових
Сергій Заріцький.

Сержант Сергій Заріцький був командиром єгерського відділення. Волинянин загинув виконуючи бойове завдання у районі населеного пункту Павлівка Донецької області.

Олексій Кашуба

19 червня внаслідок мінометного обстрілу поблизу населеного пункту П’ятихатки Запорізької області загинув ще один житель Горохівщини – Олексій Кашуба.

Втрати Волині: підтвердили загибель ще п'ятьох військових
Олексій Кашуба.

Бійцю з села Бистровиця було 26 років. Солдат Олексій Кашуба служив солдатом кулеметного відділення. Дату прощання з військовими у громаді сповістять пізніше.

Микола Гарджала

Лучанину Миколі Гарджалі було 28 років. Як повідомили в міській раді, волинянин був призваний на військову службу по мобілізації на посаду номер обслуги кулеметного взводу роти вогневої підтримки.

Волинь загиблі
Микола Гарджала.

Солдат загинув 11 червня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Іванівське Донецької області.

Геннадій Лукашук

Ще один загиблий боєць, Геннадій Лукашук – теж з Луцька. За даними міської ради, він загинув 18 червня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новоданилівка Запорізької області.

Лучанину було 56 років. Солдат Геннадій Лукашук служив на посаді старшого навідника протитанкового відділення протитанкового взводу.

Сергій Ніверський

Лучанину Сергію Ніверському було 48 років. Боєць служив на посаді кулеметника стрілецького відділення стрілецького взводу.

Загинув старший сержант 19 червня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Степове Василівського району Запорізької області. Дату прощання з бійцями повідомлять пізніше.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок