На тимчасово окупованій Херсонщині, в Кардашинці та Коханах, затопленими залишаються всі будинки

На тимчасово окупованій Херсонщині, в Кардашинці та Коханах, затопленими залишаються всі будинки

На тимчасово окупованій Херсонщині, в Кардашинці та Коханах, затопленими залишаються всі будинки
Херсонщина. У Зимівнику затоплений город місцевих жителів, 12 червня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

На Херсонщині, в тимчасово окупованих селах Кардашинка та Кохани, затопленими залишаються всі будинки, повідомляє в Telegram Голопристанська МВА.

У повідомленні сказано, що в Голопристанській громаді ситуація залишається критичною. В центральній частині Голої Пристані, відтік води сповільнений, у східній — подекуди залишається до 30 сантиметрів. Місто без газу, світла та води. В інших населених пунктах ситуація без змін.

Раніше керівниця МВА Світлана Лінник повідомила, що вода відступила від Великої та Малої Кардашинок, люди вже почали там ліквідовувати наслідки.

Що відомо про затоплення на лівобережжі Херсонщини

В тимчасово окупованих Олешках внаслідок повені багато зруйнованих будинків, але точний підрахунок наслідків через окупацію зробити неможливо. Вода відступає, всі, хто сидів на дахах евакуювалися, ті, хто залишилися у своїх будинках — сидять на других поверхах, їх підвозять харчі. Також в міській лікарні перебуває десь 190 людей, які там живуть та харчуються.

Вода, якою затопило Херсонщину внаслідок підриву ГЕС, практично відійшла з Нової Каховки. Будинки на Дніпровському проспекті з підтопленими підвалами, яка ж насправді ситуація в цьому районі міста дізнатись неможливо — військові РФ повністю закрили проспект.

Також на лівобережжі Херсонщини в Голопристанській громаді затопленими залишаються села Кардашинка та Кохани, у самій Голій Пристані ще підтоплені центральна та східна частини міста.

Від сіл Заповіт, Бобровий Кут та Бургунка Бериславського району, які були затоплені, повністю відійшла вода. Станом на ранок 14 червня середній рівень підтоплення становить 2,13 метра. За ніч вода спала на 32 сантиметри.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок