Україна візьме участь у дитячому Євробаченні-2020

Україна візьме участь у дитячому Євробаченні-2020

Україна візьме участь у дитячому Євробаченні-2020 УНІАН

Україна візьме участь у дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2020, що відбудеться 29 листопада у Варшаві. Як повідомляє пресслужба Суспільного, вже у серпні буде оголошено національний відбір для участі України в конкурсі.

Цьогорічне гасло конкурсу — "Зруш світ" (Move the World) — покликане нагадати про силу єдності. "У дитинстві нам здається, що всі важливі речі роблять відомі люди: учені, космонавти, спортсмени й актори. Але це не так: щодня мільйони людей у всіх куточках планети сумлінно виконують свої обов’язки, рухаючи світ", – йдеться у повідомленні.

Польський суспільний мовник (Telewizja Polska) прийматиме захід удруге поспіль.

Що відомо

  • Нагадаємо, минулого року Україну на дитячому Євробаченні представляла Софія Іванько з піснею The Spirit оf Music.
  • Пісенний конкурс "Дитяче Євробачення" вперше провели 2003 року. Відтоді в ньому взяли участь загалом 39 країн. Україна бере участь в конкурсі з 2006 року.
  • Європейська мовна спілка скасувала проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення цього року через загрозу поширення коронавірусу.
  • Гурт Go_A, який виграв нацвідбір Євробачення-2020, представлятиме Україну на Євробаченні 2021 року. Телеканали UA: ПЕРШИЙ та СТБ не проводитимуть додатковий відбір.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше