У Полтаві попрощалися із Владиславом Зозулею, який поліг під час виконання бойового завдання

У Полтаві попрощалися із Владиславом Зозулею, який поліг під час виконання бойового завдання

Доповнено
У Полтаві попрощалися із Владиславом Зозулею, який поліг під час виконання бойового завдання
Суспільне Полтава

У Полтаві попрощалися із полеглим старшим лейтенантом Владиславом Зозулею. Він загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині, розповів Суспільному начальник пресслужби 18-ї бригади армійської авіації Євген Ракіта. Поховають воїна на Хмельниччині, звідки він родом.

Панахиду за полеглим воїном влаштували у Свято-Успенському соборі ПЦУ. Рідні, знайомі та військовослужбовці прийшли попрощатися із Владиславом Зозулею. Його побратим Михайло Суспільному розповів:

"Я був із ним знайомий з перших днів війни. Так вийшло, що ми в одному підрозділі перебували, в одному приміщенні жили. Він був борттехніком, літав на гелікоптері на бойові вильоти. Дуже гарний фахівець був своєї справи. Він був у "гарячих" напрямках".

У Полтаві прощаються із Владиславом Зозулею, який поліг під час виконання бойового завдання
Портрет Владислава Зозулі. Суспільне Полтава

24-річний Владислав служив у військовій частині на Полтавщині, розповів начальник пресслужби 18-ї бригади армійської авіації Євген Ракіта.

"Владислав загинув 9 червня на Харківщині під час виконання бойового завдання на гвинтокрилі Мі-8. Був авіаційним техніком на вертольоті Мі-8", – каже Євген Ракіта.

У Полтаві попрощалися із Владиславом Зозулею, який поліг під час виконання бойового завдання
Біля труни Владислава Зозулі – його брат зі своєю дружиною. Суспільне Полтава

"Яка б ситуація не була, він завжди усім йшов на допомогу. Він говорив: "Мені буде добре, коли буде добре усім". Це була чуйна людина, яка завжди усім допоможе. Ми зустрілися на моєму дні народженні. Вони з компанією теж відпочивали поряд. Вони підійшли до нас, і так ми познайомилися. Він мріяв дуже про відпустку. 18 червня у нього мала бути відпустка, він дуже хотів у Карпати, він про це мріяв кожного дня, і сім’ю (хотів – ред.), звісно", – розповіла про Владислава Зозулю його знайома Аліна Третяк.

Владислав народився та виріс у селі Шевченкове Хмельницької області, у нього лишилися батьки та брат, розповіла дружина його брата. 14 червня воїна мають поховати у селі, звідки він родом.

Що відомо

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого 2022-го року поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок