Вакцина стане ключовою умовою проведення Олімпіади – оргкомітет Ігор

Вакцина стане ключовою умовою проведення Олімпіади – оргкомітет Ігор

Вакцина стане ключовою умовою проведення Олімпіади – оргкомітет Ігор Associated Press

Президент Організаційного комітету Олімпійських ігор у Токіо Йошіро Морі припускає ймовірність скасування змагань 2021 року. Доля Олімпіади та Паралімпіади залежатиме від розробки вакцин та методів лікування COVID-19.

Перенесена на рік Олімпіада може взагалі не відбутися, якщо нинішня ситуація з поширенням коронавірусу лишиться незмінною. Про це президент Оргкомітету Токіо-2020 Йошіро Морі заявив в інтерв'ю телеканалу NHK.

Чиновник додав, що повторне перенесення Ігор є малоймовірним варіантом, адже міста-господарі Олімпіади вже відомі до 2028 року, зокрема Пекін у 2022 році та Париж – у 2024-му. Столиця Франції, за його словами, не відмовиться від своєї черги на користь Токіо.

Щодо спрощеного формату змагань, з меншою кількістю глядачів, Морі припустив варіант проведення Ігор з присутністю лише жителів Японії. Наразі організатори не розглядають можливість відсутності вболівальників, але якщо це виявиться єдиним вибором, до такого заходу все-таки можуть вдатися.

Йошіро Морі підсумував, що скасування або проведення Олімпіади залежатиме від того, чи подолають люди коронавірус. Водночас чиновник не вважає, що така ситуація в світі триватиме протягом року й сподівається, що пандемія буде піддана під контроль.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start