Київська ГЕС прикрита від ударів з повітря та захищена від російських ДРГ — Наєв

Київська ГЕС прикрита від ударів з повітря та захищена від російських ДРГ — Наєв

Київська ГЕС прикрита від ударів з повітря та захищена від російських ДРГ — Наєв
Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв. Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв. Фото: Командування об‘єднаних сил ЗСУ

Київська гідроелектростанція перебуває в зоні відповідальності угруповання сил і засобів оборони Києва і прикрита від ударів з повітря та від диверсійно-розвідувальних сил РФ.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв. За його словами, весь комплекс заходів безпеки впроваджений і вже діє.

"Як нам відомо, ворог і до цього намагався якимось чином зашкодити нашим дамбам на річці Дніпро, але його дії були безуспішні. Ми, звичайно, аналізуємо всі загрози, які можуть бути у майбутньому та завчасно вживаємо адекватних заходів, що знижують і зводять до нуля можливі ворожі дії", – наголосив Наєв.

Що відомо про підрив росіянами греблі Каховської ГЕС

Російська окупаційна армія підірвала Каховську гідроелектростанцію в Херсонській області. Машинну залу станції повністю зруйновано, вона не підлягає відновленню. Близько 80 населеним пунктам, у тому числі Херсону, загрожує підтоплення.

Рівень води в Каховському водосховищі стрімко знижується, почалась евакуація населення з потенційних районів затоплення.

Президент Володимир Зеленський скликав термінове засідання Ради нацбезпеки і оборони. Керівник Офісу президента Андрій Єрмак назвав підрив дамби Каховського водосховища екоцидом, нагадавши, що ця подія становить потенційну загрозу для Запорізької АЕС.

У кількох містах через техногенну аварію, спричинену Росією, є проблеми з подачею води, зокрема, у Кривому Розі, Марганці та Нікополі.

На початок