Резніков: Австралія у липні надасть Україні черговий пакет безпекової допомоги

Резніков: Австралія у липні надасть Україні черговий пакет безпекової допомоги

Міністр оборони України Олексій Резніков, Німеччина, 21 квітня 2023 рік
Міністр оборони України Олексій Резніков під час зустрічі зустрічі Контактної групи з питань оборони України на авіабазі "Рамштайн", Німеччина, 21 квітня 2023 рік. Фото: АР

Австралія у липні оголосить черговий пакет безпекової допомоги Україні.

Про це за результатами зустрічі з міністром оборони Австралії Річардом Марлзом у Twitter повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Відбулася змістовна зустріч з віцепрем'єр-міністром – міністром оборони Австралії Річардом Марлзом. Обговорили пріоритети України щодо посилення обороноздатності. Черговий пакет безпекової допомоги буде оголошено урядом Австралії у липні", — йдеться у дописі Олексія Резнікова.

Точної дати надання Австралією пакету безпекової допомоги, а також що до нього може увійти Резніков не озвучив.

Глава Міноборони України зазначив, що під час зустрічі попросив колегу розглянути можливість підготовки українських пілотів.

"Я попросив наших австралійських друзів розглянути можливість підготовки українських пілотів, надання медичних евакуаційних автомобілів та засобів радіоелектронної боротьби з безпілотниками. Мене зворушили слова мого колеги про захоплення надзвичайною хоробрістю українців, яка надихає багатьох людей", — написав Резніков.

Також Олексій Резніков повідомив про зустрічі з міністрами оборони Сінгапура та Нової Зеландії.

3 квітня стало відомо, що оборонна австралійська компанія Electro Optic Systems (EOS), яка базується в Канберрі, уклала угоду на майже 80 мільйонів доларів на експорт своєї дистанційної системи озброєння (RMS) в Україну.

На початок