Кабмін схвалив механізм резерву працівників на деокупованих територіях. У пріоритеті ветерани та ВПО

Кабмін схвалив механізм резерву працівників на деокупованих територіях. У пріоритеті ветерани та ВПО

Кабінет міністрів України
Кабінет міністрів України, ілюстративне фото: УНІАН

Уряд схвалив механізм формування резерву працівників для роботи на деокупованих територіях України. Документ розроблений Мінреінтеграції спільно з Національним агентством з питань державної служби (НАДС) та Представництвом президента України в АР Крим.

Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

"Це дасть змогу забезпечити кадрами військові адміністрації та інші державні органи на деокупованих територіях. Люди, які бажають працювати на деокупованих територіях, будуть заповнювати електронну анкету. Далі НАДС розглядатиме заповнені анкети та перевірятиме професійну підготовку кандидатів", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пріоритетне право на призначення на посади матимуть ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, особи, які раніше обіймали ці посади, а також люди, які мають досвід роботи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Крім того, буде проводитись професійне навчання людей, зарахованих до резерву.

"Такий принцип формування резерву відновлення дасть змогу у найкоротші строки після звільнення відновити роботу державних органів на деокупованих територіях та забезпечити їх прискорену реінтеграцію", — підкреслили у відомстві.

Вибір редакції

На початок