Кухарі закладів освіти Хмельниччини вдосконалювали свої навички в обласному центрі

Кухарі закладів освіти Хмельниччини вдосконалювали свої навички в обласному центрі

Кухарі закладів освіти Хмельниччини вдосконалювали свої навички в обласному центрі
Фото: Суспільне Хмельницький

29 кухарів з Хмельниччини зібралися в обласному центрі, аби вдосконалити свою майстерність у приготування страв для учнів шкіл та дошкільнят. Про це Суспільному розповіла викладачка Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг Світлана Горпинич.

Шеф-кухарка нетішинського дитсадочка "Пролісок" Ольга Коломійчук приїхала у Хмельницький на майстер-клас. Жінка розповіла, що щодня сніданок, обід і вечерю готують для 250 дітей.

"Діти дуже вибагливі до харчування. Це ще залежить від дня і від їхнього настрою. Можуть їсти певну страву, і ніби вже готуєш те ж саме, а вони вже її не хочуть. Через те й стараємося щось креативити, щоб вони з’їли", — говорить Ольга.

Ольга Коломійчук приїхала на майстер-клас з Нетішина.
Ольга Коломійчук приїхала на майстер-клас з Нетішина. Фото: Суспільне Хмельницький

За словами спеціалістки з харчування департаменту освіти та науки Хмельницької міської територіальної громади Ольги Гури, семінар відвідали 29 учасників.

"Це кухарі, шеф-кухарі, дієт сестри, комірники закладів освіти громад області. Ми нагадали сьогодні про те, що їжа має бути не тільки смачною, а й безпечною", — каже Ольга Гура.

Кухарі показали як з одного набору продуктів приготувати різні види страв.
Кухарі показали як з одного набору продуктів приготувати різні види страв. Фото: Суспільне Хмельницький

Зустріч складалась з двох частин, розповідає викладачка Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг Світлана Горпинич. Теоретичної й практичної.

"На теоретичній частині ми знайомили учасників семінару з порталом "Знай, їмо". Там розміщено дуже багато цікавої, а головне корисної інформації, яку можна використати у своїй роботі як працівникам закладів освіти, так і кухарям, і медпрацівникам. Друга — це практична у нас частина, де ми показали як можна з одного набору продуктів приготувати різні види страв", — сказала Світлана Горпинич.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

Вибір редакції

На початок