"Слава ЗСУ" у вишиванках: хмельничани встановили національний рекорд

"Слава ЗСУ" у вишиванках: хмельничани встановили національний рекорд

"Слава ЗСУ" у вишиванках: хмельничани встановили національний рекорд
. Фото: Хмельницький політехнічний фаховий коледж

Другий національний рекорд встановили сьогодні, в День вишиванки, викладачі та студенти Хмельницького політехнічного фахового коледжу. Понад сімсот людей у вишитих сорочках відтворили фразу "Слава ЗСУ" на стадіоні навчального закладу, розповів Суспільному заступник директора з навчальної роботи Дмитро Пижов.

Викладачі та студенти Хмельницького політехнічного фахового коледжу у День вишиванки, 18 травня, встановили національний рекорд за найбільшу формацію фрази "Слава ЗСУ", яку відтворили люди у вишитих сорочках. За словами заступника директора закладу Дмитра Пижова, долучитися до встановлення рекорду змогли всі охочі, загальна кількість рекордсменів перевищила сімсот людей.

"Маріупольський фаховий будівельний коледж, який зараз тимчасово перебуває в стінах нашого навчального закладу, також долучився. Дякую маріупольцям, які були небайдужі до цього", — каже Дмитро Пижов.

Понад сімсот людей у вишитих сорочках відтворили фразу "Слава ЗСУ"
Понад сімсот людей у вишитих сорочках відтворили фразу "Слава ЗСУ". Фото: Суспільне Хмельницький

Для Хмельницького політехнічного фахового коледжу це – другий рекорд, розповіла секретарка відділення заочного навчання Анна Рибак.

"У 2018 році ми складали живий герб також зі студентів нашого коледжу, і тоді ще були представники шкіл", — пояснює Анна Рибак.

Анна Рибак говорить про вимоги для встановлення цьогорічного рекорду.

"Вимога була одна, це – максимальна наявна кількість студентів, і відповідно, всі мали бути в вишиванках", — каже Анна Рибак.

На території коледжу влаштували благодійний ярмарок
На території коледжу влаштували благодійний ярмарок. Фото: Суспільне Хмельницький

Після встановлення рекорду на території коледжу відкрили благодійний ярмарок, де студенти продавали смаколики власного виробництва. Виручені з продажу кошти, за словами заступника директора з навчальної роботи закладу Дмитра Пижова, направлять на потреби ЗСУ.

"Наше відділення автомобілістів приготувало дуже смачну домашню ковбасу", — розповідає викладач коледжу Віталій.

"Є сальце домашнє. Свиня ще вчора бігала, а сьогодні вже маринувалася. Ковбасу самі пекли. Зелень — з городу, квашення мама робила", — розповідає студент коледжу Іван.

Придбати на ярмарку можна було також солодощі та фруктові напої.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок