У Полтаві відновив роботу "McDonald’s"

У Полтаві відновив роботу "McDonald’s"

У Полтаві відновив роботу "McDonald’s"
Суспільне Полтава

Заклад мережі швидкого харчування "McDonald’s" 16 травня відкрили у Полтаві. Охочі купити страви вишикувалися у чергу. Про це з місця події повідомив кореспондент Суспільного.

Ресторан не працював від початку повномасштабної війни в Україні. Рішення про відновлення роботи ухвалювали, зважаючи на безпекову ситуацію, розповів Суспільному менеджер закладу Владислав Космін.

Ми перебуваємо ближче до зони бойових дій, кількість повітряних тривог у Полтаві була дуже велика і тривала. Зараз ситуація трошки покращилася, це дало нам змогу відкритися.
У Полтаві відновив роботу "McDonald’s"
Черга біля закладу у Полтаві у перший день відновлення роботи, 16 травня. Суспільне Полтава

Під час повітряних тривог заклад планують закривати і призупиняти обслуговування. Біля ресторану охочі придбати страви чекають своєї черги.

Очікуємо, що кількість людей до вечора буде набагато більша, бо люди прийшли, розповіли своїм знайомим, друзям, родинам. Я думаю, до вечора і завтра ажіотаж буде ще більший. Зараз, в принципі, те, на що ми очікували, і є по кількості гостей.
У Полтаві відновив роботу "McDonald’s"
Зробити замовлення також можна і з машини. Суспільне Полтава

За словами менеджера Владислава Косміна, майже половина працівників – нові.

Частина наших працівників, які були у закладі до початку повномасштабного вторгнення, залишилася працювати. Дехто виїхав за кордон, дехто знайшов нову роботу і звільнився. За два місяці до того, як планували відкриття, ми почали набір (персоналу – ред.).

Також ресторан відновив роботу і в Кременчуці на Полтавщині.

Що відомо

  • 24 лютого 2022 року, коли Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну компанія McDonald's повідомила про закриття всіх ресторанів в Україні до закінчення війни.
  • 8 березня стало відомо, що McDonald's і KFC призупиняють роботу в Росії. 16 травня McDonald’s вирішив повністю піти з Росії і продати свій бізнес в країні. У компанії заявили, що продовження роботи в РФ не відповідає її цінностям. У результаті свого виходу з Росії McDonald's зафіксує витрати у близько 1,2-1,4 млрд доларів. У Москві та Московській області 12 червня відкрилися 15 колишніх ресторанів швидкого харчування McDonald’s під новим брендом "Вкусно и точка".
  • 11 вересня у McDonald’s повідомили, що українські ресторани будуть відкриватися поетапно. Першими відновлять роботу заклади у Києві та на заході України.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок