McDonald's і KFC призупиняють роботу в Росії — заяви компаній

McDonald's і KFC призупиняють роботу в Росії — заяви компаній

McDonald's і KFC призупиняють роботу в Росії — заяви компаній
Фото: Carlos Macías

McDonald's тимчасово закриває ресторани та призупиняє роботу в Росії. Про це йдеться в офіційній заяві компанії.

“Конфлікт в Україні та гуманітарна криза в Європі завдали невимовних страждань невинним людям. Ми приєднуємося до світу в засудженні агресії й насильства та молимось за мир”, — йдеться у заяві компанії.

“Тісно співпрацюючи з нашим головою Ріком Ернандесом та іншими членами ради директорів McDonald’s протягом останнього тижня, McDonald’s вирішив тимчасово закрити всі наші ресторани в Росії та призупинити всі операції на ринку. Ми розуміємо, який вплив це матиме на наших російських колег і партнерів”, — повідомив генеральний директор Кріса Кемпчинський співробітникам і франчайзі McDonald’s.

Він також повідомив про продовження заробітної плати для всіх співробітників McDonald’s в Росії. За його словами, RMHC Russia продовжить свою повну роботу, так само, як RMHC Україна співпрацює з місцевими лікарнями та надає гуманітарну допомогу по всій країні.

Всього у Росії в McDonald’s працюють 62 тисячі людей, повідомили у компанії.

“Ми співпрацюємо з сотнями місцевих російських постачальників і партнерів, які виробляють їжу для нашого меню та підтримували наш бренд. За понад тридцять років, що McDonald’s працює в Росії, ми стали невід’ємною частиною 850 спільнот, у яких ми працюємо”, — розповіли у McDonald’s.

У McDonald’s також розповіли, що компанія надала фінансову підтримку команді в Україні.

“Ми продовжуємо виплачувати повну зарплатню нашим українським працівникам і пожертвували 5 мільйонів доларів у наш Фонд допомоги працівникам, а також продовжуємо підтримувати зусилля Міжнародного Червоного Хреста в регіоні з надання допомоги”, — повідомив Кріс Кемпчинський.

З російського ринку також іде KFC

Також 8 березня стало відомо, що Yum! Brands — компанія-власник KFC — призупиняє інвестиції і розвиток в Росії. Про це йдеться у заяві компанії.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну. День 13. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Війна — усі останні новини

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Платформи Суспільного працюють без перебоїв: сайт, радіо та соцмережі Telegram, Facebook, Instagram, Youtube, Viber, а також Twitter англійською мовою.

Вибір редакції

На початок