Олег Богомол та Іван Андрієць із Полтавщини загинули на війні з Росією

Олег Богомол та Іван Андрієць із Полтавщини загинули на війні з Росією

Олег Богомол та Іван Андрієць із Полтавщини загинули на війні з Росією
Pexels

Воїни із Пирятинської та Полтавської громади полягли під час захисту України від російських військ. Про це Суспільному розповіла офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона.

47-річний Олег Богомол із Пирятинської громади мав звання солдат. Служив у війську на посаді гранатометника. Чоловік загинув 2 квітня біля села Діброва на Луганщині.

До цього часу воїна вважали зниклим безвісти. Його ідентифікували, коли вдалося забрати тіло, повідомила Оксана Ворона.

Олег Богомол та Іван Андрієць із Полтавщини загинув на війні з Росією
Олег Богомол. Фото: сайт Пирятинської ТГ

Олег Богомол був родом із села Смотрики, де з ним попрощаються 16 травня. Про це Суспільному повідомила керівниця служби інформаційної політики виконкому Оксана Мілютіна. За її словами, чоловіка мобілізували 28 січня 2023-го року. У нього лишилися батько, брат, донька та дружина.

Олег Богомол та Іван Андрієць із Полтавщини загинув на війні з Росією
Іван Андрієць. Facebook-сторінка Окремої штурмової роти ПРТЦК та СП "ОДІН"

Іще один загиблий – Іван Андрієць із села Ковалівка Полтавської громади. 57-річний старший сержант поліг 14 травня під час виконання бойового завдання біля села Діброва на Луганщині.

Він був командиром другого відділення охорони, розповіла офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона. Дата та місце прощання поки не відомі.

Що відомо

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого 2022-го року поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок