Маск затвердив нову гендиректорку Twitter

Маск затвердив нову гендиректорку Twitter

Ілон Маск
Ілон Маск. Фото: АР

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що обрав кандидатуру на посаду нового гендиректора соцмережі Twitter. Ним стала Лінда Яккаріно. Вона почне виконувати свої обов'язки приблизно через шість тижнів. До цього він сам очолював компанію.

Про це Маск повідомив у Twitter.

"Я радий вітати Лінду Яккаріно як нового генерального директора Twitter! Вона зосередиться на бізнес-операціях, тоді як я зосереджусь на дизайні продукту та нових технологіях", — йдеться в дописі власника соцмережі.

Він додав, що з нетерпінням чекає на співпрацю з новою очільницею компанії.

Раніше газета NYT з посиланням на джерела повідомила, що Маск планує призначити новою гендиректоркою Twitter Лінду Яккаріно, яка понад 10 років була головою глобальної реклами та партнерства в NBCUniversal.

Що відомо про купівлю Маском соцмережі Twitter

Маск став власником Twitter наприкінці жовтня, після чого заявив, що компанія витрачає надто багато грошей почав звільняти співробітників. Тим, хто залишився, він запропонував працювати понаднормово, і розмістив в офісі в Сан-Франциско спальні місця. 4 листопада стало відомо, що Маск скоротив штат до 7 500 осіб. Співробітники заявили, що звільнення торкнулися цілих команд.

Згодом Маск заявив, що запроваджує нові правила роботи соцмережі та розморожує деякі раніше заблоковані акаунти. Серед них — акторка і комік Кеті Гріффін, психолог та блогер Джордан Пітерсон, а також сторінка консервативного новинного сайту Babylon Bee. Розглядається й питання розблокування сторінки експрезидента США Дональда Трампа. Маск проводив опитування у себе на сторінці, запитуючи у підписників, чи треба повертати Трампа до соцмережі й майже 52% респондентів висловилися схвально. Однак сам Трамп вирішив не повертися у Twitter.

Євросоюз може заблокувати Twitter, якщо соцмережа не дотримуватиметься правил ЄС з модерації контенту, включаючи відмову від "довільного" підходу до відновлення заблокованих користувачів, "агресивне" переслідування дезінформації та погодження на "великий незалежний аудит" платформи до наступного року.

Вибір редакції

На початок