Там багато 200-х: подробиці про контратаку в Бахмуті від черкаського командира

Там багато 200-х: подробиці про контратаку в Бахмуті від черкаського командира

Там багато 200-х: подробиці про контратаку в Бахмуті від черкаського командира
Фейсбук Дмира Кухарчука

Подробиці успішної контратаки в районі Бахмута розказав в етері інформаційного марафону "Суспільне. Спротив" командир другого штурмового батальйону третьої окремої штурмової бригади Дмитро Кухарчук.

На окремих ділянках фронту на Бахмутському напрямку через тиск Сил оборони російські війська відступили на дистанцію до двох кілометрів, повідомив командувач Сухопутних військ, генерал Олександр Сирський.

Подробиці контратаки від командира 2-го штурмового батальйону 3-ї ОШБр

"Все відбулося блискавично — ми швидко прорвали передній край і дали нормально прос**тися ворогам. Якщо говорити про те, що відбуватиметься надалі, наразі це є державною таємницею. Певну ділянку української землі ми забрали назад. І багато знищили як ворога, так і його техніки. І таким чином поставили під загрозу їхні логістичні підходи", — деталізував Дмитро Кухарчук.

Стосовно заяви керівника ПВК "Вагнер" Пригожина про 81 бригаду, Кухарчук повідомив:

"Ми не можемо говорити про всю 81 бригаду, були знищені окремі батальйони. Багато 200-х, багато 300-х. 72 бригада деморалізована. .... Він (Пригожин) заявив що 72 бригада тікає, я скажу вам, що вагнерівці тікали із 72 бригадою наввипередки. Потрібно говорити що Вагнер почав сипатися через постійні м'ясні штурми та через те, що Пригожин не жаліє своїх людей. Для Росії він певно зробив певну відтяжку у війні".

Стосовно нинішніх подій у Бахмуті, то Кухарчук повідомив, що ми змагаємося і пробуємо прориватися для того, щоб відтіснити ворога від наших земель і я сподіваюся, що робитимемо це й надалі.

Там багато 200-х: подробиці про контратаку в Бахмуті від черкаського командира
Суспільне

Що відомо про контратаку в районі Бахмута

3-я окрема штурмова бригада (колишній полк "Азов") провела успішну атаку на Бахмутському напрямку фронту. Бійці, розказали у бригаді, розгромили два полки 72-й бригади Збройних сил РФ і просунулись вперед. Вони взяли полонених, знищили російську техніку.

Як повідомляв командир бригади Андрій Білецький, в результаті наступу штурмової бригади також суттєвих трат зазнав 3-ї штурмовий загін терористичної організації "Вагнер". За його даними, українські бійці наступали на ділянці фронту довжиною 3 кілометри і пройшли 2 кілометри 600 метрів.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Вибір редакції

На початок