Обговорили останні повітряні атаки РФ й постачання боєприпасів. Зеленський провів засідання Ставки Головнокомандувача

Обговорили останні повітряні атаки РФ й постачання боєприпасів. Зеленський провів засідання Ставки Головнокомандувача

Важливо
Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції у Гаазі, Нідерланди, 4 травня 2023 року, фото: AP

Президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Обговорили останні повітряні атаки з боку російської армії, ситуацію на фронті й постачання боєприпасів.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Учасники заслухали інформацію про наслідки нещодавніх повітряних атак з боку російських військ та про їх подолання, обговорили можливості посилення захисту населення й об'єктів цивільної та критичної інфраструктури", — йдеться у повідомленні.

Також було заслухано доповіді про оперативну ситуацію на фронті та плани противника на найближчий час.

Командувачі оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) доповіли про перебіг бойових дій на ділянках фронту в межах відповідальності ОСУВ "Хортиця", "Таврія", "Одеса", "Північ".

Учасники засідання також проаналізували стан забезпечення підрозділів Сил оборони України озброєнням і боєприпасами, а також стан підготовки й комплектування особовим складом і технікою новостворених бригад.

Окремо було обговорено питання постачання артилерійських боєприпасів і ракет усіх типів для потреб ЗСУ у поточному році.

У засіданні взяли участь: керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, командувачі родів військ та оперативних напрямків. До засідання Ставки також долучилися члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Вибір редакції

На початок