Стало відомо, скільки вступників на Буковині зареєструвалися на мультипредметний тест

Стало відомо, скільки вступників на Буковині зареєструвалися на мультипредметний тест

Стало відомо, скільки вступників на Буковині зареєструвалися на мультипредметний тест
Світлина ілюстративна. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівецькій області майже сім тисяч абітурієнтів зареєструвалися на національний мультипредметний тест – це на понад тисячу більше, ніж торік. Участь у тестуванні візьмуть переважно учні шкіл, а також випускники минулих років.

Про це Суспільному повідомила завідувачка обласного Центру якості освіти Любов Якименко.

Що відомо про тестування на Буковині?

Цьогоріч участь у тестуванні візьмуть 6646 людей. Якименко каже, ймовірно їх кількість більша, бо випускники повернулися з-за кордону.

Більшість вступників додатковим предметом обрали історію України та іноземну мову. Менше учнів планують складати тести з біології, хімії та фізики. Тривалість тестування – 180 хвилин.

До 7 травня можна перереєструватися на НМТ

Вступникам, які під час реєстрації на тестування не надали копії документів або допустили помилку, мають повторно подати документи до 7 травня. Якщо цього не зробити, у реєстрації для участі в тестуванні відмовлять.

Також до 7 травня можна змінити предмет додаткового блоку тестування, місто та країну, де вступник складатиме тест. Це можна зробити у персональному кабінеті.

Скільки буде пунктів тестування?

У 2022 році в області працювали 19 пунктів тестування, сім з них – у Чернівцях. За словами Якименко, цьогоріч подали пропозицію на цю ж кількість, але тестування планують провести у більших аудиторіях.

"Буде більше робочих місць. Оскільки в нас більша кількість випускників, то можливо нам не вистачить цих пунктів – за потреби збільшимо їх кількість. У цих пунктах буде укриття, комп'ютери та інтернет", – розповідає Якименко.

Які дати сесії НМТ?

Основна сесія тестування триватиме з 5 по 23 червня, а додаткова відбудеться з 11 по 24 липня, каже Якименко.

"За 10 днів до початку тесту кожен вступник у своєму персональному кабінеті може видрукувати запрошення: у ньому буде вказані час та місце тестування", – розповідає завідувачка центру.

У разі тривоги тестування призупинять, а учасники перейдуть в укриття. Якщо тривога буде тривалою – тестування перенесуть на додаткову сесію.

Що відомо про мультипредметний тест:

  • Національний мультипредметний тест — форма вступного іспиту для здобуття ступеня бакалавра в Україні. Її ввели замість ЗНО у 2022 році через повномасштабне російське вторгнення в Україну.
  • У 2022 році національний мультипредметний тест складали понад 4 тисячі випускників з Чернівецької області.

Читайте також

Викладачі Чернівецького національного університету готують школярів до мультипредметного тесту

У Чернівцях випускник склав мультипредметний тест на максимальні 600 балів

Етнічна румунка з Буковини склала тест з української мови на максимальний бал

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

Вибір редакції

На початок