Бровари отримали автобус від німецьких партнерів

Бровари отримали автобус від німецьких партнерів

Бровари отримали автобус від німецьких партнерів
Фото: Скрін з відео Ігор Сапожко/Telegram

Броварська громада отримала автобус у подарунок від німецьких партнерів. Транспорт може використовуватись як мобільний "пункт незламності".

Про це повідомив мер міста Ігор Сапожко у Telegram.

Ініціювали передачу транспорту і вели перемовини волонтери благодійної організації "Благодійний фонд "Незалежна Волонтерська Організація".

Автобус проектувався як "пункт незламності". На даху встановлені сонячні панелі, від акумуляторів у салоні транспорту можна заряджати мобільні телефони. Як повідомив мер, оскільки ситуація з енергопостачанням у місті стабілізувалась, автобус передали на баланс комунального підприємства "Бровари благоустрій".

Що відомо про "пункти незламності" на Київщині

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада 2022 року в Україні почали розгортати "пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої.

Станом на 6 лютого на Київщині створено 440 "пунктів незламності". У Бучі з’явилась "юрта незламності". А в Ірпені запустили автобус як мобільний пункт обігріву. У центрі Переяслава на Київщині у грудні почали монтаж "містечка незламності".

З потеплінням "пункти незламності" переводять з цілодобового функціонування в режим готовності до термінового відновлення роботи.

Читайте також

У Дмитрівці на Київщині відкрили модульне містечко

Вибір редакції

На початок