Львів'янка здобула перемогу на чемпіонаті світу з гирьового спорту

Львів'янка здобула перемогу на чемпіонаті світу з гирьового спорту ЛОДА

Львів'янка Анжеліка Намєснік здобула першість на чемпіонаті світу з гирьового спорту. На змаганнях спортсменка завоювала шість медалей. Про це повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

Чемпіонат світу з гирьового спорту відбувся в столиці Угорщині — Будапешті. У змаганнях за медалі боролись 460 спортсменів із 32 країн світу. Серед них — 19-річна курсантка Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Анжеліка Намєснік. Львів'янці вдалось здобути першість на чемпіонаті та завоювати відразу 6 медалей — 4 золотих та 2 срібних.

Спортсменка виборола перше місце в естафеті у поштовху гир від грудей серед дорослих, у поштовху гир за довгим циклом серед юніорів. Також дівчина стала віцечемпіонкою в естафеті у поштовху гир за довгим циклом серед дорослих. У сумі двоборства Анжеліка Намєснік виборола золото як серед дорослих, так і серед юніорів.

Анжеліка Намєснік на змаганняхЛОДА

Анжеліка Намєснік на змаганнях

Окрім того, на змаганнях спортсменка виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону