Виставку плакатів "(НЕ)ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ" презентують у Хмельницькому

Виставку плакатів "(НЕ)ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ" презентують у Хмельницькому

Виставку плакатів "(НЕ)ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ" презентують у Хмельницькому
Хмельницький обласний художній музей

27 квітня о 17:00 у Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки плакатів київського художника Миколи Гончарова "(НЕ)ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ".

Про це повідомляють на сторінці музею у фейсбук.

"Виставка "(НЕ)ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ" – це мистецька реакція на події Революції Гідності та 9-річної російсько-української війни, відображена у форматі плаката. Художник Микола Гончаров за допомогою образів, які замінюють сотні слів, влучно й нещадно цілить по ключових меседжах російської пропаганди. Представлені роботи – лише невелика частина плакатів із усього арсеналу "боєприпасів" автора, – зазначають у повідомленні. –Плакати Миколи Гончарова не обтяжені зайвими деталями, лаконічні й вишукані, а образи – зрозумілі та промовисті. Окрім проголошення базових суспільних цінностей, в плакатах можна віднайти прояви характеру самого автора, прочитати його особисте переживання теми".

За словами Миколи Гончарова, їх у нього уже тисячі, і це краще, ніж споглядати фотографії. "Це записи, які фіксувалися в моєму мозку, але вони якісніші, ніж фото. Це рефлексія на війну, на оточення, на те, що відбувається. Мої роботи зрозумілі за дві-три секунди. Плакат діє як зброя, але не є зброєю в прямому сенсі", – пише автор.

Виставка у Хмельницькому обласному художньому музеї діятиме до 28 травня.

Читайте також

  • Видали через 10 років: у Хмельницькому презентували книгу "Новий щоденник Славка Хоробрика"
  • Новий артпростір облаштують у хмельницькій обласній дитячій лікарні
  • "Подарунок польської королеви": унікальну чотириметрову піч відкопали на Хмельниччині

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок