За час повномасштабної війни звільнили з полону РФ 2238 людей — Зеленський

За час повномасштабної війни звільнили з полону РФ 2238 людей — Зеленський

Президент Володимир Зеленський на Житомирщині, 24 квітня 2023 року
. Президент Володимир Зеленський на Житомирщині, 24 квітня 2023 року. Фото: ОПУ

За час повномасштабної війни з російського полону вдалося звільнити 2238 людей. Про це президент Володимир Зеленський повідомив у понеділок, 24 квітня, під час пресконференції з главою естонського уряду на Житомирщині.

"За цей час ми звільнили з полону 2238 людей. Центр працює щоденно, 24/7. З цих людей 140 людей — це цивільні”, — сказав Зеленський.

Він додав, що Україна працює над звільненням як військових, так і цивільних.

“Авжеж катування відбуваються, передусім щодо героїв нашої держави, тих, хто захищав. Ми працюємо постійно й продовжуватимемо це робити", — сказав президент.

Раніше керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна наближається до обміну “всіх на всіх” із Росією.

На брифінгу 16 квітня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими у співпраці з Головним управлінням розвідки МО та Офісом президента від початку повномасштабного вторгнення повернули в Україну 2235 людей.

Зокрема, Україна до Великодня повернула із Росії 130 військовополонених, які потрапили в полон на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому та Херсонському напрямках.

Читайте також

Як працює Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Прем’єр-міністерка Естонії прибула в Україну і зустрілася з Зеленським

На початок