Влада Харкова заборонила роботу кінотеатрів

Влада Харкова заборонила роботу кінотеатрів

Влада Харкова заборонила роботу кінотеатрів

Кінотеатри у Харкові мають припинити діяльність у зв'язку із посиленням карантину в місті.

Про це 3 липня повідомляє пресслужба Харківської міської ради за результатами засідання Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"У Харкові введено заборону на роботу кінотеатрів", — йдеться у повідомленні.

Обмежувальні заходи вводять через погіршення епідеміологічної ситуації з СOVID-19, зазначає міськрада. Так, з 28 по 30 червня 233 харків'янина захворіли на коронавірус.

Із посиланням на Терехова у повідомленні мерії йдеться, що "міська влада постійно моніторить ситуацію щодо COVID-19, і в залежності від динаміки захворюваності будуть прийматися відповідні рішення щодо скасування або продовження обмежень".

Під час засідання комісії, яке транслювало Суспільне, він цього не говорив — пішов, не відповівши на питання журналістів. До повідомлення на сайті мерії не було зрозуміло, які обмеження вводяться щодо кінотеатрів.

Що відомо

  • У Харкові посилили карантин. У місті заборонили проводити масові заходи за участі понад 10 людей, кафе та ресторани мають працювати до 22:00. Якщо заклади громадського харчування не мають літніх майданчиків, вони повинні працювати виключно на винос.
  • Кінотеатри у Харкові запрацювали 2 липня.

Авторка: Юлія Давидова

На початок